Звязаныя матэрыялы

   

Як вибрати автосервіс

ЗображенняКожна людина, у якого є особистий автотранспорт, береже його і хвилюється з приводу подряпин, які він може отримати під час поїздки.

Если вам нужен качественный автосервис, стоит перейти на этот сайт www.gm-opel.ru вы найдете автосервис в Москве очень выгодный для вас.

З приводу обслуговування або ремонту автомобіля ви звертаєтеся в спеціалізований автосервіс, де вам допоможуть з діагностикою і ремонтом машини. Але результатом такого ремонту не завжди задоволений власник автомобіля, буває таке, що замість того, щоб допомогти вам, машину ще більше ламають. Багато автомобілістів стикаються з проблемою того, як правильно вибрати станцію технічного обслуговування.

Зараз вибір автосервісів досить великий, особливо у великих містах, і це трохи ускладнює завдання пошуку хорошого автосервісу. Прийнято розрізняти декілька основних видів автосервісів.

Гаражний автосервіс

Зображення

Гаражний вид автосервісів, який в народі ще називають ще як «дружній», це коли ремонтом автомобіля займається неспеціаліст, а самоучка, який ремонтував свою машину, а потім і машини друзів. Найчастіше такий сервіс знаходиться в приватному гаражі, і їх основною перевагою вважаються низькі ціни, так як вони працюють неофіційно і не платять податки. Але мінусів у таких СТО набагато більше, ніж плюсів. Деякі з них в гаражі досить брудно, маленький список надаваних послуг. І головний мінус у них не видають офіційних документів та гарантій.

Незалежний автосервіс

Зображення

Існують також і незалежні автосервіси, які працюють на офіційній основі. Такі сервіси можуть зробити повне технічне обслуговування вашої машини, з усіма відповідними документами і гарантіями. Незалежні СТО ремонтують практично всі існуючі марки і моделі автомобілів і спектр їх послуг набагато більше, ніж у гаражних сервісів.

Але і в незалежних сервісів є мінуси, адже у кожної марки автомобіля є свої особливості, і щоб їх все ремонтувати потрібно, мати освіту та досвід роботи.

Спеціалізований автосервіс

Зображення

Ще одним видом СТО є спеціалізовані автосервіси, працюють вони також як незалежні, але у них є свої особливості. Найчастіше у таких сервісів вузька спеціалізація, а саме кожен такий сервіс ремонтує тільки одну певну марку автомобілів. Працівники такого автосервісу добре знають пристрій машини, мають великий досвід ремонту таких авто.

Дилерський автосервіс

Зображення

І останнім типом є дилерські автосервіси, вони працюють безпосередньо з представником заводу, на якому був виготовлений ваш автомобіль. Плюсом такого автосервісу є, те, що раз в рік дилер проходить переатестацію на заводі. Єдиним мінусом є висока вартість послуг у порівнянні з іншими СТО.

При виборі автосервісу ви будете керуватися своїми критеріями відбору, головне, пам'ятайте, що ремонтом вашого автомобіля повинен займатися фахівець у своїй сфері. Тільки фахівець проведе діагностику і ремонт автоелектрики, ходової частини автомобіля