Звязаныя матэрыялы

   

Автоломбард Алматы

Існує чимало способів отримати гроші в борг, але більшість з них вимагають прикладання істотних зусиль. Наприклад, звернення в банк зазвичай розглядається кілька днів, а підсумкове рішення часто буває негативним, та ще й без пояснення причин відмови.

Автоломбард Алматы

Если вас интересует автоломбард алматы круглосуточно, стоит заглянуть на этот сайт http://avto-lombard.kz/ вы найдете автоломбард в Алматы отличного качества.

Одним з кращих варіантів вирішення фінансового питання буде скористатися послугою Автоломбарда Алматы, отримавши позику готівкою під заставу ПТС авто. Потрібна сума видається терміново і безпосередньо в день укладення договору.

Чим вигідний кредит під заставу ПТС?

Скориставшись такою послугою, ви не втрачаєте зовсім нічого. Пропадають тільки проблеми з фінансами.

Отримуючи термінові гроші під заставу ПТС авто, ви зберігаєте за собою право користуватися автомобілем без будь-яких обмежень. Крім того, сума наданого кредиту може становити до 70% від ринкової вартості транспортного засобу. Вигоди такої пропозиції очевидні, а тому позики під заставу ПТС користуються популярністю серед автовласників.

Застава авто заставу ПТС

Як оформити позику?

Щоб отримати гроші під заставу ПТС власнику автомобіля досить відвідати один з Московських офісів. Довести своє право на володіння транспортним засобом можна показавши особистий паспорт, талон ПТС і свідоцтво про реєстрацію авто.

Після процедури оцінки стану автомобіля і буде зроблено пропозицію щодо суми кредиту. У разі вашої згоди з ціною договору потрібно його підписати і віддати нам талон ПТС (до моменту повернення боргу). Весь процес займає не більше двох годин.

Тому якщо у Вас виникла необхідність в грошах, відразу ж телефонуйте і приїжджайте. Ми допоможемо!

У нас можна оформити позику всього за годину.

Відсутність паперової тяганини

Наші співробітники оформляють кредити при наявності у клієнта мінімального пакету документів.

Ми представляємо собою легальну зареєстровану фірму, що працює за всіма нормами російського законодавства.

Клієнт, який не встиг вчасно погасити позику, не втрачає свій транспортний засіб, а отримує можливість продовжити терміни контракту.

Механізм співпраці Ломбард авто «Європейський» видає клієнтам позички за наступною схемою:

Приїжджаєте до нас на своєму авто з документами

Ми оцінюємо вартість, перевіряємо документи і укладаємо договір

Ви отримуєте гроші і залишаєте авто на стоянці, що охороняється, а ми оплачуємо вам таксі до будинку

Повертаєте позику і забираєте авто назад