Звязаныя матэрыялы

   

Ігровий автомат Disco Spins

Новий сайт де можна вийграти:

игровой автомат Disco Spins

Если вы хотите выиграть деньги, загляните на этот сайт http://vulkanclub777.com/azartnye-igry-vulcan-besplatno/disco-spins здесь вы сможете подобрать игровой автомат, но особое внимание стоит уделить игровому автомату Disco Spins.

Особливу увагу Disco Spins

Тематичний відіослот Disco Spins присвячений романтичної епохи 70-х і 80-х років, коли світом правил стиль «Диско» у всьому, починаючи від музики і закінчуючи одягом. Емулятор відмінно передає особливості атмосфери тих років, створюючи відчуття незвичайності відбувається і вічного свята. Ви зможете безкоштовно приміряти яскраву обтягуючий одяг і танцювати до упаду в компанії віртуальних однодумців.

Відмінне звуковий супровід ігрового автомата Disco Spins (Диско Обертання) повністю відповідає сюжету і вигідно підкреслює особливості тематики. Графічне виконання також на висоті з прекрасною деталізацією всіх елементів.

Ігровий автомат Disco Spins: основи гри

Пристрій відіслати здасться простим не тільки досвідченому гемблера, але і новачкові. Ігровий автомат Disco Spins складається з п'яти обертових барабанів і має 20 ліній виплат.

Перед початком диких танців потрібно визначити розмір ставки. Після цього можна активізувати обертання барабанів і чекати свій куш. Цей яскравий і динамічний ігровий автомат не тільки приносить задоволення від дискотеки, але і дозволяє непогано підзаробити.

Кар'єра більшості відомих диско-виконавців будувалася на злети й падіння, вдалих турах і провальних гастролях. Disco Spins повною мірою передає всю ту гаму переживань і надій, які відчували співаки «Диско» свого часу, тому грати в цей відіслати дуже цікаво і захоплююче.

Щоб натовп фанатів повалила на ваші віртуальні концерти в режимі онлайн і завалила вас грошима за квитки, потрібно домогтися випадання на барабанах потрібної комбінації. Залежно від свого номіналу кожні три однакових символу на одній лінії принесуть гравцеві довгоочікуваний прибуток.

Ігрові символи в Disco Spins

Картинки автомата доповнюють сюжетну лінію і надають слоту унікальність і впізнаваність. Щоправда, не обійшлося без традиційних для більшості ігрових автоматів гральних карт - тут вони представлені просто літерними позначеннями: J, Q, K, A (до слова, в ігрових слотах Island 2, Champagne і аналогічних карти зустрічаються в грі на подвоєння). Решта символів в Диско СПІНС - цілком у дусі тематики. Основу становлять симпатичні танцюристи диско різних кольорів. Якщо на ігровій лінії випаде 5 однотипних символів, гравець зірве куш.

  • Танцюючий хлопець у синьому костюмчику принесе до 125 кредитів.
  • Танцівниця в зеленому забезпечить максимальною виграшем в 150 кредитів.
  • Білява танцівниця в бузковому диско-костюмі - до 200.
  • Усміхнений юнак у жовтих штанях і куртці - до 500 кредитів.
  • Темношкіра модниця в червоному (найвище оплачувана) - до 1000 кредитів.

Всі ці картинки можуть стати WILD-символами у випадку, якщо колір одягу героя співпаде із загальним тлом осередки.

Відіслати Disco Spins: Скаттер-символ не дасть нудьгувати

Грати в Disco Spins удвічі цікаво через оригінальну ролі символу розкиду. При випаданні на барабанах трьох дзеркальних куль автомат запропонує на вибір дві гри:

Звичайний режим з 15 безкоштовними обертаннями і триразовим збільшенням виграшу.
Диско-спін всього з 10 обертаннями, але на барабанах з'являтимуться виключно картинки з танцюристами.

Унікальна можливість перенестися в часи розквіту легендарної групи «Abba» і молодого Майкла Джексона змушує грати в Диско Обертання знову і знову, тим більше що на нашому сайті це можна робити без реєстрації.