Звязаныя матэрыялы

   

Відмінності ipod від ipad і що краще вибрати?

Зображення

Стрімкий стрибок вперед у сфері нових технологій призвів до того, що іноді виникає плутанина серед безлічі новітніх гаджетів. Взяти, наприклад, iPad і iPod. iPad — принципово новий пристрій від фірми Apple, більше відоме під назвою Apple Tablet. Цей гаджет вважають гібридом ноутбука від Apple і iPod Touch. Тому все частіше від багатьох користувачів лунає питання про те, а чим відрізняється Айпад від Айпода.

Які є аналоги ipod?

Если вас интересует Аудиотехника, можно заглянуть на этот сайт http://www.kz.all.biz/audiotehnika-bgc245 вы найдете Аудиотехнику отличного качества и по доступной цене.

Плутанина в назвах пристроїв

iPad і iPod — зареєстровані товарні знаки продукції, що випускається під маркою фірми Apple. Вся продукція, яка виробляється під цим брендом, отримує співзвучні назви, тобто Айпад, Айпед, Айфон. Це робиться з метою впізнаваності продукції Apple серед маси конкуруючих виробників.

У той же час внаслідок постійного розширення лінійки продукції компанії, нові бренди стають занадто частими гостями на прилавках фірмових магазинів. Тому багато покупців починають плутатися в тому, що таке Айпад і Айпод. Це відбувається з-за того, що їх назви відрізняються лише в одній букві. Проте в дійсності між ними така ж різниця, як, наприклад, між спортивним велосипедом і автомобілем.

Так що ж таке Айпад і Айпод?

Айпад — планшет, випуск якого було розпочато зовсім нещодавно. На момент своєї першої появи на світ він справив фурор серед пристроїв для роботи в інтернеті. Адже це був один з перших в світі планшетних комп'ютерів. На всіх пристроях, що входять в лінійку iPad, встановлена ексклюзивна операційна Apple система — iOS.

Зображення

У свою чергу, Айпод — винахід від Apple, призначене, насамперед, для меломанів. Якщо коротко, то це портативний медіаплеєр з цілою купою найрізноманітніших функцій, створений лише для прослуховування музики. Відмінність iPad від iPod полягає в тому, що Айпад теж дозволяє насолоджуватися музикою, як і будь-який комп'ютер, але його, приміром, у нагрудну кишеню одягу помістити не можна.

Зображення

Де придбати ipod

Если вы хотите купить ipod, загляните на этот сайт https://www.sulpak.kz/f/ipod здесь вы сможете подобрать ipod по выгодным ценам.

В чому головні відмінності між Айпод і Айпадом?

Як ми вже з'ясували, iPod — портативний плеєр, основна функція якого відтворення музики. Накопичення та зберігання музичного контенту виконується не тільки на карту пам'яті, але і на вбудований жорсткий диск.

Навпаки, у iPad функціональність набагато ширше хоча б тому, що все-таки це портативний комп'ютер, планшет. Звичайно, за своїми параметрами він не може зрівнятися з повноцінним комп'ютером. Але незважаючи на це, він цілком придатний для інтернет-серфінгу, читання текстової інформації, перегляду відеоматеріалів, прослуховування музики, відео та обміну повідомленнями.

Габарити і об'єм пам'яті

Давайте розглянемо більш детально, в чому ж полягають основні відмінності між Айпод і Айпадом. Насамперед, це, звичайно ж, вага і розмір. Так, iPad може мати до 24,28 см у висоту, 18,97 см в ширину і товщиною 0,134 див. Вага його при цьому складе від 0,68 до 0,73 кг У свою чергу, Айпод «Класик» має висотою в 10,35 см, шириною в 6,18 см і 0,1 см товщини. Вага — 140 гр. Інші пристрої, наприклад, Nano важать ще менше.

Зображення

iPod має набагато менші розміри, ніж iPad

Природно, що плеєр від планшета відрізняється не тільки за призначенням, але й розмірами ємності для зберігання різної інформації. Так обсяг постійної пам'яті у iPad може дорівнювати 16,32 або 64 Гб, в той же час в класичному iPod може бути встановлений жорсткий диск об'ємом до 160 Гб. В окремих моделях відмінності можуть бути незначні (від 2 до 4 Гб). Виведення і введення iPad оснащений 30-контактний док-роз'ємом, виходом на навушники, вбудованим динаміком, мікрофоном і в деяких моделях, слотом для SIM-карти. Тому говорячи про те, в чому різниця між Айпадом і Айпод, варто вказати на те, що у класичній моделі є тільки роз'єм для навушників і док-станції.

Далі звернемо свою увагу на дисплей обох пристроїв. У iPad він може досягати 9,7 дюйма, мати світлодіодне підсвічування і широкоформатний глянсовий екран з функцією Multi-Touch. Айпод на відміну від нього має більш простим варіантом. Це кольоровий РК-дисплей, що має світлодіодне підсвічування.

З приводу харчування з'ясувалося, що iPad оснащений внутрішнім літій-полімерним акумулятором, здатним відпрацювати близько 10 годин на одній зарядці, тоді як в плеєрах встановлена літій-іонна батарея, час автономної роботи якої становить приблизно 30 годин. Час, що витрачається на зарядку, може коливатися в межах 3-4 годин.

Зображення

iPod може обходитися без підзарядки набагато довше свого побратима

Щодо наявності бездротового зв'язку, то iPad може поставлятися як модель з Wi-Fi, Bluetooth і технологією EDR, дозволяє підключатися до бездротових клавіатури і навушникам, так і в модифікації Wi-Fi + 3G з більш швидким доступом у всесвітню мережу і GPS. Різниця між такими варіантами тільки в бездротовому підключенні до мережі.

Отже, різниця між Айпадом і Айподом наступна:

  • iPad — планшетний комп'ютер, а iPod — медіаплеєр;
  • Слово iPod в перекладі з англійської означає «капсула», а iPad — інтернет-планшет;
  • Функція iPod — відтворення музики, а у iPad дещо ширше, читання текстів, книг, перегляд відео, прослуховування музики і перегляд веб-сторінок.

Плюс до цього зараз створюється безліч різних додатків, що дозволяють перетворити iPad або iPod в телефон. Серед них є як платні, так і безкоштовні програми, що надають можливість зробити дзвінок через інтернет не тільки аудіо, але і у відеоформаті.

Зображення

iPad — планшет, iPod — плеєр!

Ознайомившись з вищевикладеною інформацією, думається, ви вже не будете задавати собі питання: «Що краще Айпод або Айпад?». Адже це два абсолютно різних пристрої як за призначенням, так і по функціональності.