Звязаныя матэрыялы

   

Яичный порошок

Яичный порошок.Яєчний порошок – це харчовий продукт, що проходить етапи пастеризації свіжих курячих яєць, попередньо відокремлених від шкаралупи, з подальшим висушуванням методом тонкого розпилення гарячим повітрям.

Если вас интересует яичный порошок в Ростове-на-Дону, стоит заглянуть на этот сайт rostovskaya.all.biz вы найдете яичный порошок в Ростове-на-Дону отличного качества и по доступной цене.


Термін зберігання порошку значно тривалішим, ніж свіжих яєць, при цьому у нього зберігаються всі показники харчової цінності, які властиві свіжому продукту.
Яєчний порошок входить до складу хлібобулочних і борошняних виробів, застосовується у кулінарної та кондитерської промисловості, а також його додають у молочну продукцію, соуси, майонези і паштети.

ЗображенняЗараз в промисловості продовольства часто стали застосовувати сухі яєчні порошки замість звичайних яєць. Спочатку здається, що це завдає тільки шкоду якості продуктів, як смакові, так і поживні властивості. Але це тільки на перший погляд. В олійно-жировому виробництві для виготовлення майонезів, деяких страв і різних соусів давно використовують сухий яєчний жовток.


Насправді, яєчний порошок за вітамінним і смаковими властивостями майже не різниться від звичайного яйця. У порошку навіть є деякі корисні якості, яких немає в яйця. Ось, наприклад, з-за методи пастеризації на етапі виробництва яєчного порошку, знищуються деякі бактерії.
Як виготовляють яєчний жовток


ЗображенняСпочатку поділяють жовтки і білки, і після цього відбувається їх сушіння. Перетворення в порошок виходить з допомогою методики розпилення при гарячій сушці. Температура повітря при сушінні доводиться до 125 градусів. Але з-за того, що при цьому відбувається потужне витіснення води, яєчна маса не нагрівається вище 50 градусів. Тому в ній залишаються майже всі вітаміни і мікроелементи, і вона не згортається. Завдяки цьому сухий яєчний жовток і білок, якщо додати воду стають схожими на звичайні яйця.


ЗображенняОтримані порошки сортують на яєчний порошок, яєчний жовток та білок (так званий альбумін). Кількість вологи в яєчному жовтку не більше 5%, що добре впливає на термін його утримання. Жовток в такому вигляді можна зберігати не більше 1 року, ховаючи від підвищеної вологості повітря і впливу сонця. Він довгий час зберігає всі якості звичайного яйця: жовтий колір, мікроелементів і вміст вітамінів, запах яєчного жовтка.


750 грамів рідини і 250 гр яєчного жовтка можуть замінити один л звичайних жовтків. Зрозуміло, що застосування рідкого жовтка з порошкоподібного набагато легше. Не потрібно мучитися бити яйця, відокремити жовток від білка, і виловлювати відколюються дрібні частинки шкаралупи.

Завдяки всім цим якостям сухого яєчного жовтка торговельна організація «Дар» і вибрала нішу ринку переробки яєць. Наша компанія займається поставкою в будь-яку точку Росії і виробництвом сухої продукції з яєць за низькою вартістю. Пропонуючи нашу продукцію, ми обіцяємо гарна якість і сподіваємося на довгий взаємне співробітництво.