Звязаныя матэрыялы

   

Крем для увеличения члена

Збільшення статевого члена – сукупність методик, спрямованих на збільшення статевого члена з використанням спеціальних засобів і методик або за допомогою хірургічної операції.

ОСНОВНІ МЕТОДИКИ ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА
Суть консервативних методик полягає у систематичному виконанні протягом певного терміну спеціальних вправ або процедур, які стимулюють тканини статевого члена до зростання.

Если вас интересует крем для увеличения члена, стоит заглянуть на этот сайт penonkrem.ru вы найдете крем для увеличения члена отличного качества и по доступной цене.

Можливо збільшення, як довжини статевого члена, так і його обхвату (окружності). Отримані результати залишаються постійними (не виключено незначний відкат).

Джелкінг
Джелкінг («доїння») – спосіб збільшення розміру члена в домашніх умовах, який полягає у виконанні спеціальних вправ, по суті, представляють собою самомасаж пеніса. Застосовувати джелкінг може будь-який чоловік, головна умова для цього – наявність вільного часу. Джелкінг є найдавнішою методикою, століттями застосовується багатьма племенами і народами і довела свою ефективність

Збільшення довжини члена методом підвішування вантажу
Даний метод також дуже старий. Він був дуже поширений у стародавніх племенах Африки та його починали застосовувати з раннього віку. Пояснювалося це тим, що в дитячому віці зв'язки пеніса ще дуже еластичні і ефект від процедури буде хорошим.

При регулярному впливі вантажу на печеристі тіла і зв'язки статевий член нарощує довжину, проте товщина, як правило, не змінюється. Головне правило – регулярне виконання. Однак існує і ризик отримати серйозну травму від надмірного навантаження, тому спочатку необхідно провести підготовку статевого члена, перш ніж приступити до самого вправи.

Техніка методу
Спочатку виконується ручний масаж, і лише після того, як пеніс «розігріється», на ньому закріплюється пристосування, до якого кріпиться вантаж. Важливо починати подовження пеніса з малих вантажів, поступово збільшуючи їх вагу. Після закінчення виконання вправи конструкція знімається, і ручний масаж повторюється з метою поліпшення кровопостачання печеристих тел.

Збільшення довжини члена з використанням екстендера
Сучасною альтернативою підвішування є екстендер. Його вигідно виділяє те, що з його допомогою можна збільшити статевий член і в довжину, і в ширину, гарантовано не отримавши травм.

Джелкінг користь і вредЭкстендер по праву вважається одним з найбільш ефективних методик збільшення члена. Принцип роботи дуже прості, а ціна, як правило, прийнятна. Існує 3 основних виду екстендерів: петльові, з поясом і універсальні.

Робота з найкращий екстендерів абсолютно безпечна і заподіює мінімум незручностей. Результат від виконання вправ залишається назавжди. Необхідно лише кілька місяців носіння протягом 4-5 годин в день. Позитивний ефект пояснюється природною реакцією організму на механічне вплив, в результаті чого в тканинах пеніса утворюються нові клітини, і пеніс збільшується. Причому зростання пеніса буде здійснюватися не тільки в довжину, але і в ширину, так як біологічна клітина має тривимірну структуру. Замовити экстердер зручно в інтернет магазині.

Методика носіння екстендера
Закріплювати пеніс слід не надто туго, не можна пережимати головку члена, так як ускладниться приплив крові. Але і не слід затягувати екстендер занадто слабо, в іншому випадку статевий член може просто випасти під час носіння. При виборі ступеня натягу необхідно звернути увагу на спеціальні насічки, які і показують силу натягу. Перші два тижні слід носити екстендер на мінімальному рівні натягу, а потім можна починати поступово збільшувати навантаження.

Рекомендований термін носіння екстендера – 4-5 годин в день. При цьому не слід забувати робити перерви кожну годину на 10-15 хвилин. Результат багато в чому буде залежати від того, наскільки регулярно ви носите екстендер і наскільки чітко виконуєте інструкції.

Стосовно порівняння різних екстендерів, однозначно стверджувати, який краще, а який гірше, неможливо. Їх ефективність майже однакова. Основні відмінності і параметри вибору – зручність використання, надійність і ціна. Середня ціна екстендера в Москві – 2500 руб

1. Крем для короткострокового збільшення члена. З його допомогою розмір члена збільшується на короткий час, як правило, на час сексу. Час його дії – всього кількох годин. Основний плюс таких коштів полягає в тому, що вони допомагають позбутися від комплексів з приводу розміру члена, працюють швидко, ефективно і, як наслідок, допомагають відчути себе в ліжку набагато впевненіше.

2. Крем для довгострокового збільшення члена викликає зростання пеніса довжину і ширину. Результат буде помітний не відразу, так як крему даної групи необхідно використовувати не один місяць. Механізм їх дії полягає в тому, що до печеристих тіла пеніса збільшується приплив крові, за рахунок чого зростають і відновлюються його тканини. Ці препарати користуються найбільшим попитом, так як прості у використанні і ефект від їх застосування залишається назавжди.

3. Крем для допоміжного дії. Крему такого типу необхідні, коли метою є прискорення процесу збільшення члена при використанні одночасно з іншими методиками, наприклад, найкращий екстендерів. При одночасному застосуванні бажаний результат буде отриманий набагато швидше.

Серед безлічі різноманітних кремів для збільшення статевого члена можна виділити крем Big Pen. Відгуки про цей товар свідчать, що вже через 1 тиждень застосування довжина пеніса збільшиться до 2 см, а в діаметрі пеніс збільшиться до 30% і це, звичайно, не межа. Також при його застосуванні спостерігається збільшення сили ерекції і її тривалості в 2-3 рази. До того ж, виробники цього крему гарантують відсутність алергічних реакцій і побічних дій.

Наносити масло або крем рекомендується в невеликих кількостях тонким шаром, втираючи в шкіру. Цього цілком достатньо, т. к. в складі цих коштів достатньо багато стимулюючих речовин. Виконуйте інструкції, так як у кожного виробника свої способи застосування.

Купуючи для себе крему і мазі для збільшення статевого члена, ви відчуєте всі переваги. Серед яких:

Невисока вартість продукту (в середньому по Москві – 600-1500 руб.);
Непомітність використання, відсутність дискомфорту;
Немає вікових обмежень.

Купувати вакуумну помпу найкраще в інтернет-магазині, і користуватися нею для досягнення швидкого результату бажано щодня. Середня ціна вакуумної помпи – 2000 руб. по Москві.