Звязаныя матэрыялы

   

Как накрутить конкурс

ЗображенняБагато хто з нас брав участь в онлайн конкурсах і задавалися питанням, а як накрутити собі голоси у конкурсі безкоштовно? як набрати голоси в інтернет голосуванні ?

Если вас интересует как накрутить конкурс, стоит заглянуть на этот сайт nakrutka-konkursov.ru вы найдете как накрутить конкурс отличного качества и по доступной цене.

Всі відомі online конкурси достатньо захищені і якщо намагатися голосувати одній людині чи навіть 5, то процес займає багато часу. Однак є варіанти:

Як накрутити голосування

Накрутити голоси самому

Четверта порада — для голосування вам потрібні будуть акаунти в соц мережах або поштові адреси для підтвердження своїх голосів. А де те і інше. Всі вони продаються в інтернеті. Пошукайте магазини акаунтів соціальних мереж. Середня ціна за 1 акаунт у вк 10-15 рублів. Думаю, це не складе для вас праці. Поштові скриньки так само можна придбати у таких магазинах, ціни на пошту складають 12-17 копійок. Правда часто буває, що багато в них битих акаунтів і витрати підвищуються.

П'ята порада — не шукайте спеціальні програми для накрутки голосування, щоб дізнатися як накрутити інтернет голосування. Усі такі програми пишуться хакерами з однією метою, щоб отримати важливу інформацію з вашого комп'ютера, телефону або змусити майнить біткойни для них.

ЗображенняЖодні з цих програм не працюють, а ваш комп'ютер або лептоп буде гальмувати. А ви думали як крадуть банківську інформацію та акаунти соціальних мереж? Так, є такі хлопці, що промишляють криміналом і крадуть чужу інформацію. У таких нема нічого святого в житті, лірика звичайно. Мораль ми читати не будемо. Самі все розумієте.

Подивіться відео, тут дуже наочно показано як все відбувається через безкоштовні програми накрутки. Неважливо VK це або інше, всі ці «безкоштовні» програми вилізуть вам в копієчку і розхитають ваші нерви.

Як накрутити голосування

2. Довірити голосування

Довірити голосування професіоналів, які точно знають як накрутити опитування і голосування і точно знають як не змусити сумніватися експертів конкурсу в правдоподібності голосів. Ми пропонуємо вам сервіс накрутки голосувань на сайтах.

Ви ставите питанням, як накрутити голоси на будь-якому сайті? Ви можете купити голоси у конкурсі у нас nakrutka-konkursov.ru

Ми завжди готові зробити на тест від 50-200 голосів. Ми надаємо сервіс голосування на сайті, nakrutka-konkursov.ru швидко, якісно та професійно.

Отже, ви берете участь у конкурсі, де вам необхідно пройти онлайн-голосування в рамках правил конкурсу та отримати приз. Але не помиляйтеся, компанії роблять це тільки з однієї причини – щоб створити вірусний трафік і отримати більше клієнтів і відомості про свій продукт.

Як накрутити голосування безкоштовно

ЗображенняВсі великі онлайн голосування, такі як або (з причин конфидециальности клієнтів, я не можу назвати великі конкурси, але думаю ви без праці знайдете пару великих на просторах інтернету), досить жорсткі і якщо намагатися голосувати одній людині, то займають багато часу. Однак є варіанти:

1. Звернутися до мене, де за певну плату я зроблю необхідну кількість голосів
2. Або є прості безкоштовні поради, як отримати голоси в різних конкурсах.Ось вони:

Як голосувати самому
Важливі нюанси!

У вашому листі з посиланням на голосування визначте людям послідовність дій, необхідних зробити для голосування. Ніхто не любить переходити по посиланню і в підсумку виявити, що для голосу треба зробити танці з бубнами і безліч дій а-ля реєстрація, введення підтвердження, капчі і тд. Так само це стосовно не тільки до email листами, але і до будь-якого повідомлення з проханням про участь у конкурсі.

Соціальні мережі

У кожного з нас є акаунти в соц.мережах, таких як Twitter, VK, OK, Facebook та інші. Навіть якщо ви не любитель заводити знайомства, то 50-70 передплатників/друзів все одно набереться. А це вже аудиторія яку можна просити допомогти у конкурсах, головне враховуйте ліміти відправки повідомлень в кожній з мереж.

У твіттері наскільки я пам'ятаю це 250 прямих повідомлень (DMS) протягом 24 годин, VK — це 50 повідомлень з 1 аккаунта, ну і тд, тут важливо не перестаратися і не отримати бан за спам.

ИСТОЧНИК: nakrutka-konkursov.ru