Звязаныя матэрыялы

   

Купить SUP-Борд

Туринговые серфи предназвачены для гонок і виступів на змаганнях. Як правильно, вони вузькі і нестійкі
Визначся з товщиною дошки.

Если вас интересует сёрфинг с веслом, стоит заглянуть на этот сайт http://sportzone.com.ua/sup-bording/sup-bord вы найдете SUP-Борд отличного качества и по доступной цене.

Найбільш розповсюджений товщина бордів - 12 див. Якщо ви плануєте кататися по холодній воді або ваша вага понад 100 кг, то краще взяти дошку товщиною не менше 15 див. Пам'ятайте, що коли ви станете на надувний серф, навіть при максимальному тиску, він трохи піде під воду. Важливо, щоб при катанні в прохолодну погоду ваші ноги були сухими.

Найскладніше в покупці sup борда - вибрати його розмір. В основному, він залежить від ваги катається. Чим більше і ширше дошка, тим більше її вантажопідйомність. Найбільш універсальними вважаються дошки розміром 10,6" і 10,8". На них можуть кататися люди вагою до 120 кг
Чим менше дошка, тим простіше її надувати і переносити. Тому легким райдерам і дітям більше підійдуть невеликі борди розміром від 9" до 10".

Комплектація.

Насос. У комплекті з усіма надувними падл бордами йде ручний насос з монометром, який показує тиск усередині дошки. Він досить простий у використанні. У дощок економ-сегмента зазвичай прості, однокамерні насоси, які тільки вкачивают повітря серф. У більш дорогих падл бордів з допомогою насоса, ви можете також здути дошку. Це дозволить щільніше скрутити дошку, щоб вона займала менше місця. Агличане Red Paddle з недавнього часу стали комплектувати свої борди двокамерними наносами. Це значно збільшило швидкість накачування дошки.

Щоб трохи полегшити процес надування борда, ви можете придбати електричний насос марки Bravo (поки це єдиний виробник такого обладнання), але пам'ятайте, що накачати за один раз він зможе 1-2 дошки. Потім насос перегрівається, потрібно близько півгодини, щоб він охолов і став знову нормально працювати. Електричні насоси Bravo через перехідник можуть працювати від автомобіля.

У комплекті з деякими дошками йде тільки. Це гнучкий шнур нейлону, уретану і вінілу, який з одного боку кріпитися на дошці, а з іншого - до ноги райдера. Він потрібен, щоб дошка не втекла далеко від серфера при падінні у воду. Адже при сильному вітрі або швидкому плині падл борд буде спливати від райдера швидше, ніж той зможе його наздогнати.

Лиш. До речі, навіщо він потрібен?

Не у всіх марках весло падлбординга йде в комплекті з дошкою. Досвідчені сапсерферы воліють купувати його окремо. Це дозволяє райдеру самостійно вибрати матеріал, форму або колір весла.
У комплекті з падл бордом найчастіше йде саме просте, розбірні, алюмінієве весло, яке регулюється по висоті. Воно трохи важкий, але зате дуже міцне. Новачкам таке весло цілком підійде.