Звязаныя матэрыялы

   

Купить мототрактор советую

Будь-який фермер підтвердить незамінність міні – трактора в господарстві. З допомогою цієї техніки можна виконувати ряд операцій. Якщо у вас виникла потреба в придбанні такої техніки, в першу чергу потрібно визначитися з функціональними можливостями. Після цього, варто приділити увагу якості деталей, з яких виготовлений трактор.

Если вы хотите купить мототрактор советую заглянуть на этот сайт motokosmos.com.ua вы сможете подобрать мототрактор отличного качества и по доступной цене.

Потужність двигуна
Від цього параметра залежить площа, яку необхідно обробляти. Міні – трактора можна умовно розділити на 3 види:

ЗображенняНевеликої потужності – з двигуном до 5 квт. Ідеально підходять для обробки площ до 2га. Невелика вага цієї техніки дозволяє чудово працювати на садових ділянках і приватних господарствах.
Середньої потужності – з двигуном до 13 кВт. Це більш функціональна техніка, яка підходить для робіт на ділянках до 5 га.
Міні – трактори високої потужності – дозволяють обробляти ділянки до 40 га.
Трансмісія і додаткові опції
Більшість міні – тракторів на сайті bakaut.biz оснащені механічними або автоматичними коробками. Перші відмінно підходять для будь-якої місцевості, однак водій втрачає час на перемикання передач, так як необхідно зупинятися. Техніка з автоматичною коробкою відмінно служить лише на ділянках з рівною поверхнею. Двигуни в таких тракторах можуть бути дизельними або бензиновими. Більшість виробників встановлюють на свої вироби економічні силові агрегати.

В якості додаткових опцій може бути використана кабіна, фари, гідропідсилювач керма і багато іншого. Головним же є обладнання, яке можна використовувати з допомогою трактора.

Застосовується навісне обладнання

Широкий вибір різних силових агрегатів дозволяє використовувати трактор для величезної кількості операцій:

ЗображенняЄ можливість використовувати трактор в якості косарки. Широкий ріжучий апарат дозволяє працювати на великих ділянках.
Для роботи на присадибній ділянці можуть використовуватися плуги, борони, культиватори, окучники.
Для посадки та збирання картоплі застосовуються спеціальні навісні агрегати.
Багато модифікації мають причіпний пристрій дозволяє користуватися невеликим причепом.
У зимовий період часу можна використовувати відвали або роторні снігоприбиральні машини.
Міні – трактори, виготовлені своїми руками
На сьогоднішній день можна зустріти досить велика кількість техніки зібраної з старих вузлів від автомобілів і тракторів. Така техніка може використовуватися для різних цілей. Великим плюсом таких тракторів є їх універсальність. Завжди залишається можливість доопрацювати або замінити зламаний сайт на принципово новий. Найголовнішим плюсом даної техніки є фактично нульова вартість, так як вони зазвичай збираються зі старих запчастин.

Виготовити такий трактор може більшість автомеханіків.

ЗображенняЛідери продажів – міні – трактор Уралець і Білорусь
Поряд з імпортною, широко представленої на ринку, лідируючі позиції займає вітчизняна техніка. До неї відноситься трактор Уралець, відмітною особливістю якого є можливість використовувати його на гусеничному ходу і регулювати ширину колії. Ще однією популярною моделлю є трактор Білорусь. Ця техніка представлена широким модельним рядом з потужними двигунами. Трактори мають високу маневреність і повний привід.

Таким чином, перед покупкою міні – трактора необхідно визначитися з функціональними можливостями вироби, а також можливістю використання додаткового обладнання. Важливе значення має гарантійне та післягарантійне обслуговування. Наявність сервісних центрів.