Звязаныя матэрыялы

   

Насколько я доволен сотрудничеством с Ester Holdings

Звернулася в компанію Ester Holdings, мені був потрібний кредит під заставу кімнати для добудови будинку, який ми з чоловіком ніяк добудувати не могли, а банки все посилаючись на вік, нам відмовляли. Ми вирішили спробувати взяти кредит під заставу кімнати через компанію Ester Holdings. Як ми приїхали в компанію, менеджер компанії за три дні підібрав оптимальний банківський кредит за ставкою 18% річних! Добудували будинок і вже переїхали, залишивши квартиру онукам. Спасибі ще раз компанії і менеджеру за сервіс і якість.

 

Зображення

Споживче кредитування - це отримання кредитних коштів, які видаються банками громадянам для придбання різних товарів або послуг, іншими словами, для поповнення споживчих потреб.

Найпростішим і зручним способом придбання житлоплощі без необхідності довгий час збирати і відкладати гроші, є іпотека. Однак варто враховувати той факт, що її оформлення тягне за собою безліч нюансів, про які повинен знати споживач.

Нерідко організаціям вигідніше залучити кредитні кошти, ніж відкликати особисті з обороту. Багато підприємців вдаються до такої форми кредитування, як комерційний кредит.

Купівля нерухомості неодмінно тягне за собою великі матеріальні витрати. Не завжди у громадян є можливість придбати житло за готівку, тому на допомогу приходять фінансові організації ..

Купівля авто в кредит - це затребувана банківська послуга, до якої дуже часто вдаються автолюбителі. Сьогодні майже кожен російський банк видає громадянам кредити на придбання автомобіля.

Чи можуть пенсіонери сьогодні розраховувати на надання кредитних коштів? Ставлення банків до людей пенсійного віку неоднозначне. Одні банки працюють з такими клієнтами, інші - відмовляють у наданні позики.

Хто такий кредитний брокер і навіщо він потрібен

Кредитний брокер - це посередник між банківською організацією і позичальником. Його завдання - допомогти яка звернулася клієнту підібрати відповідний банк і вибрати найкращу кредитну програму. Також брокерські контори допомагають громадянам підготувати і коректно оформити необхідні папери для отримання кредиту.

Як діє кредитний брокер

Брокерські контори співпрацюють відразу з декількома банківськими організаціями. В рамках пропонованих банками програм кредитування вони допомагають громадянам вибрати найвигідніший варіант щодо розміру суми, регулярних внесків, а також% по кредиту. Потім брокери надають допомогу в підготовці необхідного комплекту паперів і направляють його в обрану банківську організацію.

Кредитний брокер вкаже клієнту на всі приховані нюанси, що містяться в кредитній угоді (страховки, зайві комісії і т.д.), що дозволить істотно заощадити на кредитних переплати. Непоодинокими бувають випадки, коли при отриманні кредиту за допомогою брокера, позичальник зовсім не оплачує комісію за видачу кредиту або за розгляд прохання. Якщо умови кредитної угоди має на увазі участь оцінювачів або страховиків, кредитний брокер допомагає знайти дешевих і грамотних фахівців.

В яких ситуаціях люди звертаються в брокерські компанії?

Послуги кредитного брокера затребувані при дефіциті часу, коли позичальник не може зібрати всі необхідні документи для оформлення кредиту. Також допомогу в оформленні кредиту потрібна людям, у яких зіпсована кредитна репутація і у них не виходить отримати кредит самостійно. Брокер ще дуже потрібен також для того, щоб представляти інтереси позичальників у фінансовій установі, оскаржувати нарахування незаконних комісійних і страховок.