Звязаныя матэрыялы

   

Фарфоровая посуда

Зображення

Австрійський фарфор, кістяний фарфор з Австрії в Москві. З давніх-давен кістяний фарфор користується заслуженою популярністю. Так, столовий сервіз або набір з такого матеріалу може довгі роки радувати око свого власника, а чайний сервіз буде незамінний тоді, коли ви запрошуєте своїх рідних або ж друзів. Кістяний фарфор виділяється незвичайним витонченістю і в той же час він досить міцний і стійкий до ударів.

Если вас интересует фарфоровая посуда, стоит заглянуть на этот сайт http://pavone.com.ua/farforovaya-posuda/ вы найдете фарфоровую посудау отличного качества и по доступной цене.

На сьогоднішній день, у нас в інтернет магазині ми можемо рекомендувати вам великий вибір кістяного порцеляни відмінної якості під назвою HATORI. Ця лінійка товарів виконана в незвичайному дизайнерському стилі від фірми FREYDIS Австрія.

ЗображенняВи можете купити: Австрійські столові сервізи або набори. чайні набори та чайні сервізи Австрія з кістяного порцеляни, а також багато додаткових предметів. Крім того, є в наявності чайні пари різного об'єму: 150, 200, 220, 250, а так само 370 мілілітрів. Особливо хотілося б відзначити - колекцію порцеляни з Австрії. який спеціально створений для використання в СВЧ-печах і посудомийних машинах.

Що б зробити правильний вибір і отримати повну інформацію - телефонуйте і наші досвідчені менеджери допоможуть вам у цьому!

Ми сподіваємося, що ви оціните якість австрійського кістяного порцеляни і такий посуд стане справжнім прикраса для вашого столу.

У розділі КОРИСНІ ПОРАДИ:

Вироби з кістяного порцеляни як предмет колекціонування та особливої ??гордості господарів!

ЗображенняНа сьогоднішній день фарфор поділяють на три види: твердий, м'який і кістяний традиційний фарфор. Описуваний нами в цій статті Фарфор, який вважається найміцнішим і твердим, своїм існуванням зобов'язаний англійцю Йосипу Господь. З юного віку він працював підручним у різних майстрів в графстві Стаффордшир в Англії, потім він стає співвласником фабрик, а в 1767 він відкриває вже свою фабрику.

Чимало працюючи з порцеляною, Йосип експериментує. І ось одного разу він додає до складу, з якого робили фарфор, кістяну золу. Так і вийшов знаменитий тепер на весь світ фарфор.

У складі порцеляни також присутні китайський камінь і каолін. Колір такого фарфору нагадує колір слонової кістки. Кістяний класичний фарфор саме за рецептом цього майстра до теперішнього часу проводиться на його фабриці в Англії. Однак, треба знати, що не всякий, популярний нині, фарфор виготовляється саме за такою рецептурою.

Фарфор міцний кістяний від цього знаменитого майстра, а також інших виробників збирають багато колекціонерів. З такого матеріалу виготовляють не тільки посуд, але дуже багато різних ваз і статуеток.

Як доглядати за такими виробами?

ЗображенняФарфор, справжній кістяний, є найбільш міцним серед своїх laquo, собратьевraquo ,, однак і він вимагає до себе дбайливого і дуже обережного ставлення. Вироби з такого фарфору найкраще зберігати в шафах зі скляними дверцятами або в таких місцях, де б вироби не вешталися, коли ви будете проходити повз.

Тарілки з порцеляни краще не підвішувати на стінках, а поставити на тверді і міцні підставки. Мити вироби з кістяного порцеляни слід дуже обережно, намагатися не терти в тих місцях, де нанесений малюнок або позолота.

У нас на сайті є чимало сучасних виробів з даного порцеляни, які незмінно відрізняються витонченістю, тонкістю роботи і своєрідною красою. Ви завжди зможете вибрати собі те, що потрібно: сервізи або окремі чашки, вази, блюда, які стануть прикрасою вашого святкового столу.

Ми маємо справу тільки з тими виробниками, які виробляють свою продукцію, що відповідає пропонованим стандартам в цій галузі. Наші менеджери зможуть вам надати завжди допомога у виборі цікавить вас продукції, підкажуть, як її краще зберігати і поділяться секретами догляду за такими крихкими виробами, як скло, фарфор і кришталь.

Найкращим подарунком рідним людям і вашим друзям буде фарфор кістяний, так як цінителі прекрасного по достоїнству оцінять такий цінний презент.