Звязаныя матэрыялы

   

Охранная сигнализация для дома

Камера відеоспостереження наблюденияиспользует камери різного типу і форм. Найпоширенішими вважаються корпусні камери, що використовуються для установки в приміщеннях офісу, квартирах, що встановлюються в герметичні кожуха з підігрівом на вулиці, вуличні камери зі світлодіодним ІК підсвічуванням, для роботи в умовах недостатньої видимості.

Если вас интересует охранная сигнализация для дома, стоит заглянуть на этот сайт https://magazun.com/signalizacii/ вы найдете охранную сигнализацию для дома отличного качества и по доступной цене.

Корусные камери отримали свою назву від своєї "оболонки". корпусні камераТоесть вся електроніка камери захована під корпусом, що в свою чергу збільшує габарити самої камери. Такі камери часто випускаються з можливістю встановити змінний об'єктив, який використовується для збільшення або віддалення спостережуваного об'єкта.

Останнє часом дуже популярними стали камери відеоспостереження в гермокожусі з ІК підсвічуванням, вуличної установки. ікТакие камери відеоспостереження можуть працювати в мороз, сонце, дощ, вночі, вдень, у спеку, в різних кліматичних умовах. В корпусних камерах на відміну від мініатюрних і модульних камер відеоспостереження, використовуються більш професійні функції, технології, вони відрізняються високими і надійними показниками і характеристиками.

ДОЗВІЛ - doom самегаэто властивість системи показувати дрібні деталі. Чим вище дозвіл, тим більше деталей ми бачимо. Дозвіл системи відеоспостереження залежить від якості камери спостереження, монітора, середовища та ліній передачі відеосигналу

КОЛЬОРОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ ir самегаЦвет - дуже важлива і складна сторона охоронного відеоспостереження (на телебаченні). Хоча, багато де використовуються монохромні (чернобелые) корпусні камери відеоспостереження, які мають більш високу чутливість і реагують на невидимий инфракарасный спектр, кольорові камери відеоспостереження отримують все більш широкоее поширення. Колір дає цінну додаткову інформацію про спостережуваних об'єктах.

Але важливіше те, що людське око фіксує колірну інформацію швидше, ніж дрібні деталі об'єкта. Правда, у кольорової камери є один недолік - не дуже хороші експлуатаційні показники в умовах недостатньої (слабкої) освітленості. Однак постійне удосконалення технології ПЗС значно покращує роботу кольоровий корпусних камери при мінімальному освітленні.