Звязаныя матэрыялы

   

Чоловіча борода

Ви не любите або просто боїтеся йти до чергового перукаря через невдалі останніх стрижок? У вас постійно виникають якісь непорозуміння при виборі чергової стрижки? Як вибрати хорошого перукаря? А адже в більшості випадків ви самі винні в цьому, так як не зуміли при зустрічі з черговим стилістом зв'язно і доступно висловити ваші бажання. Чи не заперечується, звичайно, і той факт, що, можливо, ви до сих пір не знайшли саме свого перукаря і свій салон краси ...

Якщо вас цікавить чоловіча борода, варто зазирнути на цей сайт zirulnik.com ви знайдете послуги від "ЦирюльникЪ" чоловіча борода відмінної якості.

Ідеальним був би тандем, в якому ви як клієнтка і ваш перукар склали б злагоджену робочу групу, де кожен відчуває і передбачає бажання і настрій один одного: стиліст щось пропонує, орієнтуючись на ваші смаки, ви заперечуєте або дозволяєте себе переконати, якщо доводи професіонала справді виявляються сильнішими ваших власних уявлень про майбутню стрижці. Але це в ідеалі. І відбувається насправді досить рідко. Найчастіше клієнтка, яка прийшла до перукаря за новим образом, не може сказати з усією визначеністю, чого вона хоче, а перукар, в свою чергу, не дуже-то і прагне вникнути в її смаки та побажання. Уже заздалегідь такій зустрічі можна передбачити обопільні прикрощі. Однак навіть в таких випадках взаєморозуміння все ж можна добитися. Для цього дайте шанс вашому перукареві для виправлення своєї помилки, і не поспішайте міняти його після першої ж невдачі.

вибираємо перукарню

При першому відвідуванні салону

У гідному салоні хороші майстри своєї справи завжди порадять вам що-небудь від себе, не пошкодують на це часу і зроблять це безкоштовно. Ви ж, вперше прийшовши в обрану вами перукарню, не втрачайте часу дарма, а придивіться до зачісок і стрижок ... самих перукарів, які працюють в ній. Їх зовнішність іноді більш ніж красномовно свідчить про смакові напрямках салону і самих майстрів. А поговоривши з перукарем, ви і самі помітите, наскільки він цікавиться вашими бажаннями.

Ось ще кілька порад при першому відвідуванні перукарні:

  • вирушаючи в салон, одягніться відповідно до вашим звичайним стилем,
  • не дозволяйте відразу ж накидати на себе накидку або халат, дуже важливо, щоб майстер орієнтувався не тільки на вашу голову, але і взяв до уваги весь ваш вигляд і стиль,
  • наведіть на обличчі ретельний макіяж, навіть якщо ви впевнені, що його зіпсують під час стрижки і миття голови,
  • вимийте і ретельно укладіть волосся перед походом в перукарню, таким чином стиліст побачить ваші нахили і ваш тип, що для професіонала має бути дуже важливим для вашої майбутньої зачіски.

Що потрібно сказати перукаря перед стрижкою? 

Якщо ви не збиралися кардинально міняти свій стиль і образ, все одно обговоріть цей момент з майстром, так як навіть найменша невідповідність в ваших поглядах може призвести до великих взаємним огорчениям. Тобто потрібно заздалегідь обговорити такі деталі, як косу чи вам чубок або рівну потрібно зробити, на якому місці залишити проділ, скільки сантиметрів над вухами або на потилиці залишати волосся і так далі.

Якщо ви вирішили змінити зачіску, то неодмінно скажіть перукаря, скільки часу в день ви збираєтеся приділяти майбутньої укладанні. Адже навіть якщо обрана вами обома зачіска буде неймовірної краси, але вона при цьому занадто складна в укладанні і вимагає цього дії кожен день, то така стрижка, можливо, недовго буде доставляти вам задоволення.

Що робити, якщо зачіска зіпсована? 

Таке теж трапляється. Чи то від нерозуміння один одного, чи то через те, що перукарем насправді була допущена помилка. В такому випадку слід не переживати своє засмучення всередині себе, а все ж вголос висловити свої претензії. Ще краще, якщо з претензіями ви прийдете через день, коли спаде перший напад гніву, і спокійно по-діловому викладіть ваші аргументи. Самокритичний і нормально відноситься до своєї практики перукар завжди прислухається до претензій клієнтки. Виправлення вдасться не відразу, але багато буває поправимо. Наприклад, не той колір забарвлення можна скорегувати, занадто круті кучері після хімії можна послабити. Зрозуміло, занадто коротко стрижені пасма вже не відновиш назад, але на майбутнє є можливість домовитися завжди.

Тепер ви знаєте, Як вибрати хорошого перукаря, і невдала стрижка Вам не загрожує. І все ж надалі, щоб не траплялося таких невдач, запитайте себе, чи немає в те, що трапилося і вашої провини. Адже помилки дуже часто відбуваються тоді, коли перукар на догоду бажанням і наполегливості клієнтки, замість того щоб тактовно відхилити їх, переконавши, спробував все ж її запити задовольнити.