Звязаныя матэрыялы

   

Компания ООО Синтез технологий

ЗображенняКомпанія ТОВ Синтез технологій надає якісні послуги з фасування та пакування продуктів і різних сипучих матеріалів на спеціальному сучасному обладнанні.

За роки своєї роботи ми максимально вдосконалили надаються нами по роботі з різного роду харчовими продуктами і зарекомендували себе як надійного партнера, який давно вийшов на професійний рівень в галузі промисловості.

Наша компанія співпрацює з відомими фірмами-виробниками продуктів харчування, засобів особистої гігієни і чистячих засобів, здійснює наступне:

  • прискорює процес розробки нових виробів, а також випуску товару на прилавки;
  • раціоналізує процес виробництва і пакувальні операції;
  • допомагає у виборі способів здійснення концепцій інновацій у послуги з пакування та фасування товарів.

Переваги послуг з пакування та фасування від компанії http://pack-sintez.com можна перераховувати безкінечно. Вам не доведеться спеціально обладнати свої приміщення, підшукувати персонал і різні ресурси для твору упаковки і перепакування товарів. Упакувавши у нас свою продукцію, Ви отримуєте, в першу чергу, надійний захист від можливих пошкоджень і незаперечна зручність при її транспортуванні, і відповідно, ви економите свої грошові кошти та займаєте впевнені позиції на ринку збуту в певній категорії товарів.

ТОВ «Синтез технологій» дає гарантію на послуги фасування і упаковки та здійснення її в домовлений термін за найнижчою вартістю. Звертайтеся до нас, і ми з задоволенням Вам допоможемо!

Зростання оборотів компанії Синтез Технологій

Компанія Синтез Технологій займається передпродажною підготовкою товарів в Києві. В дане поняття включається упаковка товару різними способами, в тому числі блістерна упаковка і промо-пакува. Від упаковки товару залежить його ліквідність і кількість продажів, тому в умовах економічної кризи виробники намагаються вичавити з продажів максимум і звертаються до Синтез Технологій за допомогою.

Основне завдання компанії - розвиток бізнесу своїх контрагентів. Адже саме якісна і підходяща упаковка може допомогти підняти продажі в рази. Синтез Технологій є визнаним лідером у сфері різних видів упаковки товарів: термо-упаковка, блістерна упаковка, різна промо-упаковка та промо-набори. Таким чином, клієнти компанії піднімають власні продажі, роблячи свої товари більш презентабельними.

Репутація компанії також залежить від тієї політики, яку вона проводить. Ця політики полягає в допомозі своїм клієнтам, максимальної віддачі по поставленим цілям. Синтез Технологій займається розвитком нових технологій в області упаковки, створенням додаткових робочих місць.

Зображення

Якщо Ви зацікавилися співпрацею з компанією, то звертайтеся за котактним даними:

ООО "Синтез Технологий"
Украина, Киевская обл
пгт.Немешаево (20 км. от Киева)

Tel: +38 (044) 362-95-38
Tel: +38 (067) 219-13-76
Факс: +38 (044) 492-09-74

Email: Гэты адрас электроннай пошты абаронены ад спам-ботаў. У вас павінен быць уключаны JavaScript для прагляду.

Публикация создана при поддержке компании: ООО "Синтез Технологий"