Звязаныя матэрыялы

   

Швейный цех

ЗображенняПобутова швейна техніка дуже багатофункціональна і користується великим попитом у споживачів. Асортимент її величезний. Багато всесвітньо відомих фірм займаються виробництвом різного швейного обладнання.

Если вам нужен швейный цех, стоит заглянуть на этот сайт katrina.com.ua вы найдете Швейный цех отличного качества и по доступной цене.

Сьогодні на російському ринку можна знайти швейні машини, починаючи від простих електромеханічних до складної електронної швейно-вишивальної техніки, побутові і напівпромислові оверлоки і коверлоки. Дуже зручно купити швейну машину або оверлок в інтернет магазині.

Найбільш недорога і доступна за ціною для багатьох рукодільниць електромеханічна швейна машина. Незважаючи на невисоку ціну, вона багатофункціональна, здатна виконувати безліч швейних операцій, робочих, трикотажних і декоративних строчок. А це означає, що з її допомогою можна шити будь-які види матеріалів: і легкий шовк, і щільну джинсову тканину, і складний в обробці трикотаж. Декоративні рядки дозволяють оригінально прикрасити виріб, зробивши різнокольорові візерунки або нескладне вишивання, а застосування додаткових лапок для різних видів швейних операцій робить роботу умільці більш легким та комфортним. З їх допомогою можна без особливих зусиль вшити замок-блискавку, підшити поділ потайний рядком, вшити гумку, зробити пишну оборку без попереднього наметиванія або акуратні складки і багато іншого.

ЗображенняЕлектромеханічна швейна машина зручна і проста в управлінні. На передній панелі зазвичай розташовуються схеми варіантів рядків, які здатна виконати машина. Їх можна вибрати, скориставшись спеціальним важелем. Тут же, на доступній відстані, знаходяться всі інструменти управління, включаючи регулювання натягу нитки, довжину і ширину стібка. Багато виробників роблять деякі функції, наприклад, заправку нитки, регулювання тиску лапки на тканину, автоматичними. Це значно полегшує роботу кравчині. Дуже зручні для роботи: рукавна платформа, призначена для шиття по колу, підсвічування робочого майданчика, що зберігає зір умільці і інші пристосування.

Для роботи на більш професійному рівні, особливо при пошитті трикотажних тканин, в пару до швейній машині необхідно мати оверлок. Ця машина призначена для красивої і акуратною обробки зрізів тканини, надаючи виробу закінченого вигляду. Маючи спеціальний ніж, оверлок одночасно обрізає припуски на потрібну ширину і обметують їх. Так само він здатний виконувати сточуємо рядок. Ця машина може працювати з тонкими, середніми і товстими тканинами, справляється з примхливими, легкими, сильно розтягуються матеріалами, робить двох-, трьох- і чотирьох - ниткові шви. Оверлок має свої технічні особливості, він не може повністю замінити швейну машину і робити все швейні операції, але відмінно справляється з будь-якими видами трикотажу. Економлячи свій час, споживач може купити оверлок в інтернет магазині. як і будь-яку іншу швейну і швейно-вишивальну техніку.