Звязаныя матэрыялы

   

Як замовити брендовані сувеніри?

ЗображенняСувеніри з логотипом вашої фірми, з її назвою або слоганом можуть послужити відмінною рекламою. До того ж така реклама довговічна, адже люди можуть сувеніркористуватися брендованими сувенірами не один рік поспіль. А значить, ці дрібнички (блокноти, ручки, кружки, значки виробництво яких добре налагоджена) будуть нагадувати їм про ваш бренд. Добре те, що так можна просувати будь-який товар.

Де придбати

Если вы хотите купить Брендированые подарки, загляните на этот сайт giftrank.ru здесь вы сможете подобрать брендированые подарки по выгодным ценам.

Так виглядає цей магазин:

giftrank.ru

З чого ж почати? Потрібно визначитися, яку саме інформацію ви хочете розмістити на таких сувенірах. Це може бути назва фірми і її логотип. Таким чином ви підвищите впізнаваність свого бренду. А можна розмістити адреса веб-сайту, щоб збільшити потік відвідувачів. Адже дуже важливо просувати свій сайт не тільки онлайн, але і в офлайні. Також можна розмістити назви товарів, якими ви торгуєте.

Коли з цим ви визначилися, потрібно вибрати вид брендованого сувеніра для вашої рекламної акції. Це може бути що завгодно: від невеликих штучок типу значків та ручок до кухлів, кепок і навіть сумок або футболок. Розмір сувенір потрібно вибирати виходячи з кількості інформації, яку ви хочете на ньому розмістити. А також виходячи з вашої цільової рекламної аудиторії. Якщо ви рекламуєте дорогі товари людям середнього віку, то значки явно не підійдуть. Тут і сувеніри повинні бути статусні. А ось для молоді такі речі як значки, бандани або ручки – те, що треба. До того ж доведеться вибирати, грунтуючись на розмір бюджету, виділеного на дану рекламну акцію.

Тепер настав час обрати фірму, яка виготовить для вас подібні сувеніри. Краще всього звертатися відразу в вузькоспеціалізовані компанії. Цілком можливо, що якщо ви звернетеся в рекламну фірму, вони все одно передадуть ваш замовлення фахівцям, а ви тільки переплатите за таку продукцію. Ця інформація допоможе вам успішно просувати свій бренд за допомогою рекламних сувенірів.

При виборі подарунка діловому партнеру, враховуйте його інтереси

Вибираючи подарунок діловим партнерам, грунтуйтеся не на своєму смаку, а на користь того, кому Ви збираєтеся зробити приємне. Наприклад, не варто дарувати лікаря ручку з гнучким корпусом, адже він заповнює картки, виписує рецепти – словом, дуже багато пише. А ось айтишнику такий незвичайний сувенір вручити можна: писати цією ручкою він, швидше за все, не стане, зате з задоволенням буде крутити її в руках і гнути в різні сторони.

Якщо у Вас не один, а кілька тисяч адресатів і характеристики аудиторії розмиті, апелюйте до того, що важливо для будь-якої людини. Наприклад, мені розповідали історію, як з допомогою сувенірної вібруючої ручки вдалося продати вагон кабелю. На переговорах потенційний покупець кисло вислуховував пропозиції менеджера з продажу, розмова не клеїлася. Продавець, бажаючи розрядити обстановку, підніс партнеру сувенір – ручку, яка при натисканні на кнопку починала вібрувати, – і супроводив подарунок розповіддю про те, як використовувати ручку в лікувальних цілях, на які точки можна впливати. Тему здоров'я покупець охоче підтримав, поступово зав'язалася дружня бесіда, і через деякий час контракт на постачання кабелю був підписаний.

Ще один приклад універсального сувеніра – подвійна чашка, відповідна офісним працівникам. Вона являє собою циліндр з поділом (дном) посередині і ручкою у всю довжину. Чашку можна наповнювати з двох сторін: спочатку Ви випили кави, а потім перевернули чашку – і у Вашому розпорядженні ємність для чаю.