Звязаныя матэрыялы

   

Що вибрати - послуги промислового альпінізму або оренду автовишки?

При обслуговуванні висотних об'єктів, необхідності монтажу фасадних, рекламних або яких-небудь технологічних конструкцій, постає питання про те, як найкраще здійснити монтаж – за допомогою фахівців у сфері промислового альпінізму або з використанням автовишки. Переваги обох варіантів, варто розглянути детальніше.

Достоїнства і недоліки промислового альпінізму

Где найти специалистов по промышленому альпенизму

Если вы хотите заказать Услуги промышленных альпинистов, загляните на этот сайт 8347.ru здесь вы сможете подобрать промышленных альпинистов по выгодным ценам.

Зображення

Промисловий альпінізм – робота на висотних конструкціях з використанням спеціального альпіністського спорядження, що складається з тросів, лебідок та кріпильних пристосувань. Очевидна перевага даного методу – простота організації і згортання робочого місця. Альпіністи можуть швидко переміщатися по фасаду, оперативно виконуючи необхідні роботи. Крім того, цей метод досить дешевий.

Технологія має кілька мінусів. Перш за все, для проведення робіт, необхідні ключі від даху або горищного приміщення об'єкта. Також може знадобитися облаштування надійних кріплень на покрівлі, що займає чималий час. Основним недоліком технології є те, що альпініст не може взяти із собою досить велику кількість вантажу, що ускладнює або робить неможливим, роботу зі спеціальним обладнання або монтаж масштабних конструкцій.

Переваги та особливості використання автовишки

ЗображенняАвтовишка може використовуватися для обслуговування практичних будь-яких об'єктів, будь то житлові або офісні приміщення, електричні опори, мостові або будь-які інші конструкції. Сучасні варіанти автовишок відрізняються маневреністю і також дозволяють швидко переміщати робочих при обслуговуванні фасаду. Висота веж в залежності від типу конструкції, може перевищувати 30 метрів, чого достатньо для обслуговування найширшого спектру об'єктів. Одним з головних достоїнств, є висока вантажопідйомність, в середньому, дорівнює 300 кг, що дозволяє взяти значну кількість додаткового вантажу і матеріалів без ризику і дискомфорту для робітників.

Можливим недоліком, автовишки може стати складність використання обладнання при відсутності достатнього вільного місця на площі перед об'єктом. Однак, завдяки маневреності стріли, в більшості випадків, ця проблема легко вирішується.

Висновок

Таким чином, можна прийти до висновку, що послуги промислового альпінізму актуальні лише у випадках, виконання незначних робіт по установці компактних рекламних конструкцій або чищення фасаду. Оренда автовишки, в свою чергу, дозволить вирішити весь спектр завдань, від проведення ремонтно реставраційних робіт, встановлення кондиціонерів, вентиляційного обладнання, рекламних та інших габаритних і важких конструкцій.