Звязаныя матэрыялы

   

Чи варто обшивати сайдингом двоповерховий будинок

ЗображенняФасадні і покрівельні роботи планують ще на стадії розробки проекту споруди.

Виниловый сайдинг

Если вас интересует виниловый сайдинг, стоит заглянуть на этот сайт http://www.docke.ru/ вы найдете виниловый сайдинг отличного качества и по доступной цене.

Адже сучасний будівельний ринок пропонує широкий вибір матеріалів і саме тому потрібно заздалегідь визначитися з усіма необхідними варіантами. Якщо ви плануєте реалізувати проект двоповерхового будинку в місті Харків, то розгляньте всі позитивні і негативні сторони обраного матеріалу.

Як правило, фасадні оздоблювальні роботи передбачають зовнішню теплоізоляцію стін будинку. Для цих цілей використовують рідкі і тверді речовини, що пропускається і не пропускається пар, а також на основі мінеральних або штучних речовин.

ЗображенняЧималою популярністю для обробкипроектів двоповерхових будинків з гаражем користується сайдинг. Правда, багато забудовників сумніваються в доцільності його використання. Давайте розберемося, що до чого.

Під сайдингом розуміють оздоблювальний матеріал, який використовується в фасадних і покрівельних роботах. Цей матеріал представлений у вигляді плити, довжина якої варіюється в межах 2-6 м, а ширина – 0,1 – 0,3 м.

Дерев'яний сайдинг, який розрізняють за типом обробки його волокон. Тут береться до уваги ступінь термічної обробки, рівень вологості, а також застосування антисептиків для.Вініловий сайдинг в своєму складі містить не тільки конструкційний матеріал, але і масу різні речовин, що дозволяють підвищити його технічні характеристики.

Крім цього, додаються різні пігменти, які фарбують матеріал в потрібний колір. У двоповерхових будинків з гаражем, що оброблені цим матеріалом, стильний і сучасний зовнішній вигляд.Цементний сайдинг. Його наповнювачем виступає цемент. Матеріал не горить, але досить важкий і дорогий. Його, як правило, не використовують в приватному житловому будівництві.Металевий сайдинг.

Безпечний і стійкий до атмосферних впливів. Однак, у разі удару досить сильно мнеться і практично не підлягає ремонту. Варто відзначити, що в роботі з цим видом сайдинга потрібно бути гранично акуратним, оскільки може завдати шкоди здоров'ю людини. Самостійної облицюванням будівлі металевим сайдингом досвідчені фахівці не рекомендують займатися, так як ризик отримати травму досить високий.

Про популярність матеріалу свідчить каталог будинків з мансардою, обробленою сайдингом. Причиною попиту на нього є маса переваг сайдінга, а саме:
Стійкість до різних негативних впливів: пряме ультрафіолетове випромінювання, підвищений рівень вологості, різкі температурні зміни, стійкість до слабокислим і слабколужних розчинів і парам.

ЗображенняСтійкий до різних механічних пошкоджень, навантажень і подряпин. Матеріал тривалий час зберігає свій первинний зовнішній вигляд. Оброблені сайдингом двоповерхові будинки з гаражем будуть довго радувати вас.На поверхні не розвиваються мікроорганізми і грибок.Не піддається процесам гниття і корозії.

Екологічно безпечний і чистий матеріал, тому двоповерхові будинки з гаражем можуть мати різноманітні проекти і бути абсолютно безпечними для здоров'я. Простий в монтажі (виняток металевий сайдинг). Для цього достатньо буде елементарних навичок. Ремонт будинків, квартир і офісів із застосуванням сайдинга може проводитися в будь-який час року, незалежно від температури навколишнього середовища.

Гарантований термін служби виробником становить 50 років. Широка кольорова гамма, яка дозволяє підібрати забарвлення під будь-який проект двоповерхового будинку вже мають дизайном. Матеріал досить гнучкий, що дозволяє створювати найрізноманітніші конструкції, які гармонійно впишуться інтер'єр двоповерхового будинку.

Крім цього, готові будинку з гаражем, оброблені сайдингом, прості у догляді. Все що від вас потрібно, так це двоповерхові будинки з гаражемперіодично мити за допомогою теплової води і миючого засобу.