Звязаныя матэрыялы

   

Як і яку вибрати мийку високого тиску?

ЗображенняМийка високого тиску – інструмент досить багатофункціональний. Її широко застосовують як в побутових потребах, так і в професійних.

Если вас интересует цены на мойки высокого давления, стоит заглянуть на этот сайт mys.ua тут вы можете посмотреть вы можете посмотреть цены по ссылке.

Таку мийку можна нерідко побачити на будівельних майданчиках, виробництвах і промислових приміщеннях. Однак найбільш часто мийки високого тиску знаходять своє застосування в сфері мийки автомобілів. Чому ж такі апарати настільки популярні? В першу чергу вони полюбилися за високу швидкість і ефективність роботи.

Створюваного мийкою тиску води цілком достатньо, щоб очищати поверхні від самих складних забруднень. Така мийка здатна навіть вимивати засохлий і затверділий цемент. Апарат високого тиску в змозі перетворити виснажливий процес миття у просту і швидку процедуру, яка не вимагатиме від оператора спеціальних навичок і не відніме багато часу.

Як вибрати минимойку високого тиску для автомобіля?

ЗображенняЯкщо говорити про виробників такого апарату як мінімийка високого тиску, окремо слід зазначити флагманів цього напрямку: Karcher (Керхер), Bosch (Бош), Makita (Макіта), INTERTOOL (Інтертул). Ці компанії на сьогоднішній день є найкращими за показниками ціна-якість.

Виходячи з того, що мийки високого тиску часто застосовуються безпосередньо для мийки автомобілів, вони часто комплектуються різними насадками і доповнень, які здатні зробити процес миття швидким і ефективним. У цій статті ми постараємося максимально об'єктивно оцінити всі критерії, за якими слід вибирати ці апарати. Розповімо, які характеристики, що впливають, і яку мийку потрібно купувати під конкретні завдання.

Робочий тиск

Мийку завжди слід вибирати виходячи з того, який тиск води вона зможе створювати. В першу чергу це впливає на те, з якими забрудненнями зможе впоратися апарат і наскільки швидко. Справа в тому, що чим більший тиск буде в струмені води – тим простіше вона впоратися з забрудненням, однак при цьому слід враховувати той факт, що надмірний тиск запросто може пошкодити омивається поверхню.

Звертаючись до конкретного прикладу потрібно зауважити, що для повноцінного миття автомобіля цілком достатньо, щоб мийка могла створювати тиск води 120-130 бар. Якщо тиск буде меншим – деякі види забруднень можуть виявитися апарату не під силу.

Продуктивність

Під цим фактором завжди мається на увазі обсяг води, який споживає в певний відрізок часу. Власне цей показник безпосередньо впливає на час, що оператор буде витрачати на миття певних поверхонь. Нормальним показником продуктивності мийки є діапазон від 5 до 7 літрів в хвилину. Цього цілком достатньо для того, щоб оперативно і ефективно мити автомобіль.

Комплектація мийки

При покупці особливу увагу слід приділяти комплектації апарату високого тиску. Для того, щоб мийка мала широкий функціонал і була дійсно багатоцільовим інструментом, її комплект повинен включати в себе необхідний мінімум. Крім того, враховуйте те, що кожна комплектуюча, купується окремо, збільшує суму, витрачену на придбання всього набору для миття.

Нерідко так буває, що купуючи мийку, здавалося б, за меншу ціну, покупець в результаті викладає чималу суму ще й за комплектуючі, придбані окремо. Таким чином виходить, що купити мийку зкомплектом може виявитися вельми дешевше, ніж інший апарат без комплекту, але за меншу ціну. Звертайте увагу на кількість і призначення мийних насадок, на наявність розпилювального пістолета і пінні насадки.

Додаткові можливості

ЗображенняНерідко додаткові можливості інструменту можуть стати відмінною підмогою в багатофункціональності апарату. Якщо говорити конкретно про мийках, то такими додатковими можливостями можуть стати: можливість забору води з ємкості, автоматичне вмикання та вимикання, можливість повороту струменя води навколо своєї осі. Окремої уваги заслуговує можливість забору води з ємкості.

Суть в тому, що стандартно мийку підключають до постійного джерела води – крану, магістралі високого тиску, забір води дозволяє мийці за допомогою вбудованого насоса всмоктувати воду з резервуара (наприклад, відра або бочки). Така функція миття дає можливість використовувати її в умовах, де відсутній постійний джерело води.

Вибрати й купити такий інструмент як мийка високого тиску (мінімийка) можна через наш інтернет магазин, для цього треба лише оформити замовлення через спеціальну форму, крім того у містах Київ та Харків знаходяться стаціонарні магазини «Світ Інструменту», в яких можна протестувати будь-який інструмент.