Звязаныя матэрыялы

   

Дешеві авіаперельоти

Дешеві авіаперельоти

Плануєте відпочити закордоном і шукайте недорогого авіаперевізника? Тоді вам необхідно звернути увагу на Airlife (сайт помпанії: www.airlife.ua). Компанія пропонує масу пропозицій, які дозволяють клієнтам придбати дешеві квитки і заощадити фінанси. Купівля квитків може здійснюватися як при особистому зверненні в авіакомпанію, так і самостійно на офіційному сайті в розділі онлайн бронювання.

Час – гроші

Перше правило, що дозволяє придбати дешеві авіаквитки – це бронювати їх за 2-4 місяці до поїздки. Чим раніше ви подбаєте про купівлю авіаквитка, тим нижче буде його вартість. Також вигідно купувати квитки відразу в обидві сторони, оскільки загальна їх вартість часто нижче, ніж в одну. Заощадити можна при покупці авіаквитків в будні дні. При цьому бажано переглянути вартість на кілька днів - вона істотно нижче, якби ви купували їх у вихідні.

«Щасливі дні» – спеціальна пропозиція компанії

Airlife спільно з авіакомпаніями постійно проводить аукціонні пропозиції «Щасливі дні». У цей період вартість на авіаквитки істотно нижче (може знижуватися до 50 %), ніж зазвичай. Знижки можуть проводитися для квитків в одну або обидві сторони, для якогось одного рейсу або ж в певні країни.

Економте, купуючи квитки «онлайн»

Особливу популярність набирає онлайн бронювання і покупка авіаквитків. Таке нововведення має переваги:

  1. Головне з них - економія часу.
  2. Ви економите фінанси, тому що багато квитки при купівлі через інтернет стоять нижче, ніж при придбанні в касі за відсутності комісії за їх оформлення та продаж.
  3. В інтернеті ви можете ознайомитися з супутньою інформацією. Наприклад, дізнатися про найдешевшому, дорогому або швидкому рейсі, а також прочитати правила повернення квитків.

Все що вам потрібно, тільки підібрати відповідний рейс, внести дані замовити й оплатити квиток. Отримати його можна на свою електронну адресу. Роздруковувати електронний квиток немає потреби. При посадці ви лише надаєте працівнику свій паспорт, за яким звіряються дані.

Про дешеві квитки компанії Airlife можна дізнатися у розділі «Спеціальні пропозиції». Щотижня компанія аналізує пропозиції на онлайн купівлю квитків від всіх авіаперевізників і збирає в одній рубриці. Для зручності є і розсилка. Підпишіться на неї - і ви завжди в курсі гарячих пропозицій компанії Airlife. Кожну п'ятницю вам буде висилатися добірка найкращих цінових пропозицій.