Звязаныя матэрыялы

   

Клининговые услуги в Одессе

Клінінгова служба «Домашній Затишок» працює на ринку даних послуг в місті Одеса з 2003 року. Ми надаємо професійні клінінгові послуги: прибирання житлових та не житлових приміщень різної площі і рівня.

Якщо вас цікавлять клінінгові послуги в Одесі, варто зазирнути на цей сайт 911service.net.ua ви клининговые услуги в Одессе відмінної якості і за доступною ціною.

За час своєї діяльності, наша компанія зайняла лідируюче положення серед збиральних компаній на ринку клінінг сервісу – прибирання елітної нерухомості, має достатню кількість професійних співробітників, що забезпечує чітке виконання поставлених завдань в строго обумовлені терміни, надаючи послуги високого рівня.

Основні послуги, які пропонує клінінгова компанія «Домашній Затишок» в Одесі:
Прибирання житлових приміщень
Прибирання квартир в Одесі
Прибирання будинків у всіх районах Одеси
Прибирання офісів в місті Одеса
Генеральне прибирання в Одесі
Прибирання під час і після будівельних робіт
Прибирання приміщень після пожежі
Прибирання після тварин
Миття вікон в Одесі
Хімчистка килимів, ковроліну, паласу
Хімчистка м'яких меблів
Чистка шкіряних меблів
Чистка підлоги Одеса
Мийка вікон і фасадів на висоті, з застосуванням промислового альпінізму

Прибирання дахів від снігу та криги

Шість основних причин замовити професійні клінінгові послуги в компанії «Домашній Затишок»:
Унікальний 16-річний досвід надання клінінгових послуг: від прибирання звичайних квартир і торгових центрів, до прибирання багатоповерхових елітних будинків, катерів і яхт.

Серед співробітників нашої служби клінінгу, є високооплачувані професійні домробітниці, стюардеси, покоївки з великим досвідом роботи в елітних будинках і сім'ях. Ми постійно вдосконалюємо технологію клінінгової прибирання і роботу наших співробітників.

Служба клінінгу «Домашній Затишок» — клієнтоорієнтована компанія, що виконує будь-які слушні побажання своїх клієнтів і доступні для своїх замовників в режимі.
Компанія має бездоганну репутацію. Більшість наших клієнтів, повторно звертаються до нас з проханням прибрати будинок, квартиру, дачу, помити вікна, виконати хімчистку і просто виконати проміжне прибирання під час будівельних робіт.

Ми працюємо з професійною технікою фірм Karcher і Nilfisk і хімією Sano, Karcher, Taski, Fila, Amway. В особливих випадках, виконуємо екологічний клінінг, застосовуючи дорогу спеціальну хімію для екологічної прибирання і багато народних рецептів, які дозволяють і зовсім уникнути використання хімії.

Прайс клінінгових послуг нашої компанії відповідає ринковим – за доступну ціну, ми пропонуємо сервіс європейського класу.
Клінінгова компанія Клінінгова компанія Клінінгова компанія Клінінгова компанія

Якщо ви плануєте продати приміщення, наша компанія проведе передпродажну ретельне прибирання вашого будинку або квартири. Часто, послуги по нашій прибирання, порівнюється з міні косметичним ремонтом. В результаті, ви заощадите гроші, а продажна ціна вашої квартири підніметься.

Якщо, ви здавали свій будинок або квартиру в оренду, ми вичистимо, проведемо експрес-прибирання і помиємо її для заселення інших мешканців.

Якщо, ви робили ремонт, ми готові надати послуги і прибрати залишки ремонту, пропилососити, вимити і почистити ваш будинок або квартиру від залишків будівельного пилу, бруду, клею, цементу.

Якщо ваш улюблений диван або крісла втратили колишню привабливість, наші фахівці з хімчистки м'яких диванів, стільців, килимових виробів за допомогою професійної техніки і протиалергенного хімії очистять пором і подарують їм другу життям.

Якщо до ваших вікон існує поганий доступ, фахівці з висотних робіт, компанії «Домашній Затишок» ідеально помиють вам вікна або відмиють фасад від висолів і бруду.

Ціни на клінінг

Ціни на послуги клінінгу, уборкиСделать замовлення на послугу клінінгу, прибирання
Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє врахувати всі нюанси, визначити оптимальну ціну, яка влаштовуватиме обидві сторони, надати якісний сервіс.

Клінінгові послуги, професійна робота від агентства «Домашній Затишок» по прибиранню квартир, чищення, миття натиранні, хімчистці принесуть радість Вам, вашій родині, так вашим родичам і знайомим.

Наводимо порядок + Створюємо Затишок + Вкладаємо душу = Домашній Затишок

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З КЛІНІНГОВОЇ КОМПАНІЄЮ:

Якість клінінгу у фірми по прибиранню приміщень завжди вище, ніж власними силами;
Клінінгова компанія виконує великі обсяги прибиральних робіт в найкоротші терміни;
У штат компанії входять тільки професіонали з досвідом роботи;
Замовляючи прибирання великих приміщень і складних інтер'єрів, послуги компанії обходяться набагато дешевше;
Ви зможете заощадити на покупці дорогого інвентарю та обладнання, частота використання якого не виправдає витрачені кошти;
Клінінгова компанія готова виконувати складні, спеціалізовані послуги, які неможливо виконати власними силами;
У своєму арсеналі, служба клінінгу має сучасний інвентар і обладнання, а прибирання проходить системно, згідно існуючого алгоритму послуги з прибирання;
Клінінгова компанія працює в будь-який час: святкові, вихідні дні, і навіть вночі;
Фахівці клінінгової служби не пропустять жодної поверхні або куточка, де потрібно прибрати.