Звязаныя матэрыялы

   

Ремонт и замена аккумулятора мобильного телефона

ЗображенняРемонт акумулятора телефону або смартфона – це складний технологічний процес, в якому є дуже багато ризиків того, що успішно закінчити ремонтні роботи не вдасться. Проте за участю професіоналів в ремонті акумуляторної батареї – навіть неможливе стає цілком можливим!

Если вас интересует замена батареи (аккумулятора) iPhone 6s, стоит заглянуть на этот сайт service-iphone.com.ua/remont-iphone-6s/zamena-batarei вы найдете замену батареи (аккумулятора) iPhone 6s отличного качества и по доступной цене.

Сервісні центри з ремонту телефонів не часто беруться за ремонт акумулятора, так як вважається, що легше купити нову батарею для смартфона, ніж займати фахівця своєю проблемою. Але що робити, якщо акумулятор для вашого мобільного телефону – достатній рідкісний, і тому ремонт дійсно необхідний?

ЗображенняРемонт акумулятора мобільного телефону набуває особливо високу актуальність для клієнта, коли він розуміє, що у продажу не знайти ідентичного акумулятора, тому що їх серійний випуск давно зупинено виробником. У такому випадку фахівці Мегамастер готові зробити все можливе і неможливе, щоб ремонт смартфонів був результативним для вас!

Сучасні телефонні акумулятори набагато складніше не те, що простих батарейок, але навіть акумуляторів телефонів попереднього десятиліття. Старі нікель-кадмієві "банки", змінили куди більш потужні літій-іонні моделі, а в ланцюг живлення додався контролер заряду - мікропроцесор, який стежить за рівнем заряду і не дає йому піднятися вище допустимої норми або впасти до абсолютного нуля. Все це не тільки покращило якість роботи пристроїв, але і сильно ускладнило ремонт телефонів.

ЗображенняНайчастішою проблемою є збій у роботі контролера, що вимагає його перезавантаження/перепрошивки, або повноцінної заміни. Робота з контролером - це досить тонка операція, яка вимагає високого рівня навичок майстра. Ціна на ремонт акумулятора телефону залежить від виробника і моделі телефону - різні фірми використовують різні моделі контролерів і різні методи установки. Те ж саме відноситься і до термінів ремонту телефонів.

Втім, бувають випадки, коли акумулятор розряджається "в нуль" і перестає працювати, так як у нього не вистачає енергії навіть на те, щоб живити контролер батареї. Це може статися або через помилки контролера, або необережних дій користувача після автоматичного вимкнення телефону. Ця проблема вирішується значно простіше, і ремонт смартфонів зазвичай займає лише пару годин.

Майстри сервісного центру "Мегамастер" мають досвід роботи як мінімум в 5 років, і ми обіцяємо, що ми зробимо все можливе для того, щоб ваш акумулятор був відремонтований і прослужив вам якомога довше.

ЗображенняРемонт акумулятора телефону або все-таки заміна?
Бувають і такі випадки, коли ремонт акумулятора мобільного телефону просто неможливий - небудь контролер неможливо замінити (що стає дедалі актуальнішим в нових ультратонких моделях), або ж контролер допускає велику помилку і викликає перевантаження акумулятора (зазвичай проявляється у вигляді його здуття). У таких випадках заміна акумулятора телефону - це єдине можливе рішення. Також, радимо почитати про ремонт зарядного пристрою - зламаний блок живлення теж може викликати схожі симптоми.

Крім того, якість роботи акумуляторів знижується з часом - вже до другого року роботи багато з них володіють меншим обсягом. Особливо це стосується китайських телефонів, які зазвичай використовують досить дешеві рішення. Тому рекомендується міняти акумулятори хоча б раз у півтора-два роки, особливо якщо ви інтенсивно користуєтеся телефоном.

У нашому сервісному центрі ви можете придбати акумулятори всіх популярних брендів, а також батареї до більшості китайських смартфонів. Ми гарантуємо, що куплений у нас акумулятор ідеально підійде до вашого телефону!