Звязаныя матэрыялы

   

Агент

ТЕС і ТЕЦ стали використовувати помітно менше антрациту, працюючи при максимальному навантаженні на газовому вугіллі

Україна стала палити менше вугілля в сумі, але використання газового вугілля зросла.

Если вас интересует Агент, стоит заглянуть на этот сайт www.agent-news.net.ua вы найдете Агент отличного качества.

З відкритих джерел

Україна стала палити менше вугілля в сумі, але використання газового вугілля зросла. з відкритих джере

Як повідомлялося, у зв'язку з так званою "націоналізацією" і блокадою вугледобувних підприємств у ОРДЛО, де добувався антрацит, Україна почала знижувати споживання цього вугілля на користь того, який видобувається на контрольованій території.

Тобто, теплоелектростанції, які споживають вітчизняне вугілля марки Г, що працюють на максимальному навантаженні, а антрацитовые ТЕС включаються за залишковим принципом – якщо буде брак потужності в енергосистемі.

За інформацією голови НКРЭКУ Дмитра Вовка, частка використання власного вугілля (марки Г) українськими ТЕС у першому півріччі зріс до 76,5% з 51,1% у 2013 році За його словами, тоді утримати незалежність не вдалося, оскільки подекуди боролися не за Україну, а за владу

Боротьба за владу завадила Україні зберегти незалежність 100 років тому. Про це у Twitter написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.
"100 років тому було створено перший український Уряд. Тоді утримати незалежність не вдалося. Подекуди боролися не за Україну, а за владу", – написав він.

100 років тому був утворений перший український Уряд. Тоді втримати незалежність не вдалось. Подекуди боролися не за Україну, а за владу.

Інформація про рекламу в Твіттері і конфіденційність
Як відомо, сьогодні Кабмін відзначає 100 років з дня створення першого українського уряду.