Звязаныя матэрыялы

   

Курсы системного администратора - обучение

Робота одночасно копітка і динамічна, іноді навіть з елементами творчості. Адже не завжди можливо передбачити, які завдання доведеться вирішувати і, тим більше, яким способом.

Если вас интересует обучение системному администрированию, стоит заглянуть на этот сайт itstep.dp.ua вы найдете Курсы системного администратора отличного качества и по доступной цене.

Так що, якщо ви щиро любите комп'ютери і щось лагодити, готові вирішувати цікаві завдання і бути незамінним співробітником – ця робота для вас.

Ким я зможу працювати?

ЗображенняДипломи/Сертифіка
Скільки я буду заробл
Курс "Адміністрування Windows"

Введення

Програма OC Windows: функції і можливості. Види установок OC. Дозвіл проблем.
Підготовка роботи програми OC Windows.
Установка Windows. Вхід в програму і основи безпеки. Діалогове вікно Windows Security. Мережеві служби, протоколи. Мережу TCP/IP.

Налаштування адміністратора.

Функції та робота з панеллю керування. Створення і застосування консолі управління ММС. Особливості і функції роботи з планувальником завдань Task Scheduler.
Налаштування програми OC Windows.

ЗображенняВиди установки обладнання. Установка вручну і автоматично. Налаштування та оптимізація. Робота з кількома моніторами. Стикувальні станції і профілі обладнання. Робочий стіл.

Групи та обліковий запис.

Види облікових записів і груп. Робота в облікових записах, групах. Функції та створення облікового запису. Шаблони. Політики безпе

Потенційний системний адміністратор, навчання якого здійснювалося у нашому Навчальному Центрі, отримує свідоцтво, яке підтверджує рівень знань, що може послужити свого роду гарантією якості при вступі на роботу на посаду в області інформаційних технологій.

Наші курси системного адміністратора в Москві припускають теоретичні і практичні заняття в невеликих групах, що дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до кожного.

Щоб впевнено здійснювати адміністрування мереж, наші педагоги навчать користувачів самостійно діагностувати мережеві збої і дисфункції, змінювати основні параметри операційної системи, у відповідності з необхідністю.