Звязаныя матэрыялы

   

Школы Канады

ЗображенняКанада одна з найбільших за територією країн світу, займає друге місце після Росії, має 6 годинних поясів.Але,не дивлячись на велику територію, населення Канади всього 35 мільйонів чоловік, у зв'язку з чим, Канада відкрита для імміграції жителям інших країн.

Если вас интересует образование в канаде, стоит заглянуть на этот сайт --- вы найдете школы Канады отличного качества.

Канада,в принципі, є країною іммігрантів, що забезпечує комфортні умови проживання для представників будь-якої національності, так як немає яких-небудь переваг за національною ознакою. У Канаді всі рівні між собою, в незалежності від того, що хтось проживає вже 20 років в країні, а хто-2 роки або 2 місяці.

Однією з яскравих рис жителів Канади є – ввічливість, яка проявляється у всьому, в розмові,в поведінці в громадських місцях, на дрогах, навчальних закладів і тд.

Народ, як правило, не цікавиться політикою і цікавиться здоровим способом життя, заняттям спортом, де окрема тема - Хокей. Починаючи з 4 років, хлопчиків віддають в секції заняття хокеєм, багато загальноосвітні школи обладнані хокейними катками, які використовуються на заняттях фізкультури і після уроків.

У Канаді дві офіційні державні мови: англійська та французька, більшість розмовляє англійською мовою і приблизно 20% французькою.

Столиця Канади - Оттава. Найбільш великими і популярними містами серед студентів є Торонто, Ванкувер і Монреаль. Варто відзначити той факт, що Ванкувер протягом декількох років, був одним з кращих міст в світі для проживання.

Зображення

Кілька цікавих фактів про Канаду:

Найбільша кількість магазинів у світі, де можна купити і поласувати пончиками.
Має понад 1400 аеропортів і є майданчик для приземлення НЛО.
Є офіційний адреса Санта Клауса, куди можна написати листа і отримати відповідь.

Система освіти

Система освіти Канади включає,як державні, так і приватні навчальні заклади – від дитячих садків до вищих навчальних закладів. Освіта знаходиться під юрисдикцією провінцій, в результаті чого можуть бути деякі відмінності, але в цілому стандарти по країні однакові.

Шкільне навчання проходить з 6 до 18 років. Як і в більшості країн, шкільна система освіти складається з початкової, середньої та старшої школи. Шкільне навчання триває 12 років, після закінчення якого випускники отримують сертифікат про закінчення середньої освіти. Після закінчення середньої школи, студенти можуть вступати до вищої школи. Вища освіта,як і в багатьох країнах, має три рівня: бакалавр і магістратура, сертифікати і докторантура.

У коледжі можна вчитися, як з присвоєнням ступеня Бакалавра, так і без присвоєння, це навчання на 2-3 річних дипломних програмах, які дають можливість для працевлаштування або подальшого навчання в університеті.

Вища освіта в Канаді платне, як для корінних жителів, так і для іноземних студентів, але варто відзначити той факт, що для місцевих приблизно в три рази дешевше,ніж для іноземних студентів.

Високий рівень освіти щороку притягує тисячі студентів з усього світу для одержання освіти різного рівня. Казахстанські школярі приступають до навчання в Канаді, як з метою навчання в школі, коледжі або університеті, на програмах Бакалавріату та Магістратури.

Приватні школи існують у кожній провінції і пропонують прекрасну альтернативу для сімей, які мають намір дати дітям якісну закордонну освіту своїм дітям. Багато бізнесмени і політичні лідери Канади є випускниками приватних шкіл. Всі приватні школи реєструються в Міністерстві освіти своїй провінції і повинні відповідати певним встановленим стандартам.

Відмінності між приватними школами можуть істотними в плані кількості учнів, змішане навчання і разнополое, з наданням проживання і без. Казахстанські батьки в основному вибирають приватні школи, які надає проживання в резиденції на території школи, що забезпечує найбільш зручне проживання під час навчання.

Канада пропонує великий вибір університетів, розташованих у великих містах, так і в передмістях. В цілому 89 вищих навчальних закладів Канади пропонують набір на навчання програм Бакалаврату та Магістратури.

ЗображенняУніверситети Канади відомі, як одні з найкращих у світі, що надають освіту на найвищому рівні, випускаючи найкращих фахівців. При цьому навчанні, стоїть на порядок дешевше, ніж у США. В Канаді є університети, які входять в топ 50 університетів світу.

Серед місцевих жителів приблизно 50% отримує університетська освіта і 50% середньо-спеціальна в коледжі.

Навчання в коледжі

Всі Канадські державні коледжі і знаходяться під контролем міністерства освіти провінції, забезпечуючи тим самим належне якість навчання.

Для працевлаштування на такі позиції як системний адміністратор, менеджер банку, дизайнер, касир, працівник відділу кадрів, еколог і багато інших не потрібно вищої університетської освіти, і досить середньо-спеціальної.

Навчання в коледжі і університеті так само має свої відмінні риси, наприклад у коледжі знання більш прикладні, багато викладачів працюють у тій індустрії,предмет якого вони викладають в коледжі, що забезпечує отримання знань ,відповідних сучасній дійсності. Коледжі постійно підтримують тісні взаємини з тими сферами, в яких вони навчають.

Знання, отримані в коледжі, дають можливість йти відразу на роботу, і випускник не буде відчувати дискомфорту на робочому місці, так як повністю готові почати працювати з вже досвідченими співробітниками, так як у багатьох студентів під час навчання є робоча практика, де вони працюють по своїй спеціальності.

Коледжі так само надають сприяння в пошуку роботи своїх випускників, деякі коледжі відкрито вивішують статистику працевлаштування після закінчення навчання їх програм.