Звязаныя матэрыялы

   

Вейксёрф

Tested on Animals — потік про людей, які знають кращі місця для заняття екстремальними видами спорту. Автори поділяться своїм досвідом та розкажуть про те, з чого почалося їхнє захоплення, як вибрати, на чому кататися, як розвиватися в улюбленій справі, як знайти нові місця для подорожей і яку музику слухати. Проект за підтримки навушників для спортсменів Phllips o'neill.

Если вас интересует вейксёрф, стоит заглянуть на этот сайт http://sportzone.com.ua/veyk-i-vodnyie-lyizhi/veyksjorf вы найдете вейксёрф отличного качества и по доступной цене.

На думку багатьох професійних видань, найкраща дівчина російського вейксерфинга. Захоплення екстремальними видами спорту почалося з серфінгу під час подорожі на Балі.
1 / 3
Зображення

Про початок

Я почала кататися на вейксерфе три роки тому. Тоді в Москві про це практично ніхто нічого не знав: ні які потрібні катери, ні яка повинна бути хвиля і сама дошка. Мої друзі тільки починали освоювати цей вид спорту.

До того моменту я вже каталася на сноуборді, вейкборді, кайтсерфі і тільки повернулася з Балі, де спробувала серфінг. Серфінг завжди був моєю мрією. Повернувшись до Москви, треба було на щось переключитися: не всі ж можуть кинути всі свої справи і поїхати жити до океану! Вейксерф став для мене спосіб бути ближче до серфінгу
1 / 8

Про вейксерфинге за кордоном

Найкраще вейксерфинг розвинений в Америці. Там багато озер, найбільше людей володіють катерами, і сезон для катання можна знайти по всій країні хоч цілий рік. В цьому році я брала участь у чемпіонаті світу з вейксерфу в Арізоні, і це були по-справжньому захоплюючі змагання.

Класно перебувати в теплому, сонячному місці з блакитний прозорою водою і кататися без гідрокостюма. Хочеться, звичайно, побувати в різних куточках світу, покататися з професіоналами. Думаю про одне з таких місць, місті Орландо у Флориді. Там часто проходять кемпи з різними відомими прорайдерами.

Місця для новачків

ЗображенняНовачкам підійдуть майже всі клуби, де є прокат дощок і людина, яка пояснить, як правильно з усім обходитися. А ось професіоналам вже краще їздити в Європу або Америку за новими знаннями та навичками.

Про поїздки

Мені складно планувати свій рік, я все-таки залежу від роботи і моєї родини. Але в час, що залишився вільний час я завжди подорожую. Їжджу на змагання, в цьому році взяла участь у трьох контесту. Їздила на тести дощок в Цюріх, каталася з чемпіонкою світу Ребеккою Орт (Rebecca Ort). У неї свій катер, і вона тренується майже кожен день.