Звязаныя матэрыялы

   

Брокерская компания по Форексу

Говорячи простіше, Форекс - це обмінник, в якому люди переводять одну валюту в іншу. 

Якщо ж вживати більш офіційне тлумачення, то:

Форекс - це ринок міжбанківського обсягом валюти за вільною ціною.

Коротко ринок можна охарактеризувати так: процес торгівлі на цьому ринку відбувається також, як на звичайних: виходячи з попиту та пропозиції. Але в даному випадку товаром є валюта.

ЗображенняКонтроль і регулювання цього ринку в РФ здійснюється Центробанком, хоча чіткого регламенту не вироблено.

Відмінності від інших ринків

Найчастіше валютний ринок Форекс порівнюють з фондовим ринком. Відзначимо, що фондовий ринок вважають більш стабільним, ніж валютний. На цьому ринку торгують акціями, облігаціями, іншими цінними паперами.

Для більш точного порівняння, розглянемо і особливості фондових ринків теж:

 • Для торгівлі використовуються певні місця (фондові біржі),
 • На різних біржах відрізняються котирування цінних паперів,
 • Кількість учасників торгів обмежена,
 • Перед тим як придбати цінні папери, для них потрібно знайти і покупця, і продавця,
 • Не можна продати акції, яких фактично немає, для цього займають у брокера,
 • Прибуток отримають тільки певні групи інвесторів,
 • Фондові біржі працюють певний період часу.

На Форекс ситуація діаметрально протилежна:

 • Прив'язки до конкретного місця не існує,
 • Ринок єдиний, а значить котирування валют однакові,
 • У торгах може брати участь скільки завгодно людей,
 • Можна проводити операції, які перевищують депозит,
 • Прибуток в будь-якому розмірі може отримати будь-який учасник,
 • Ринок працює цілодобово, крім суботи та неділі.

Найважливішим відмінністю можна назвати те, що вчинення будь-яких угод здійснюється дистанційно, через інтернет. Трейдери можуть перебувати в різних країнах, більш того, на різних материках.

коло учасників

Валютний ринок має на увазі присутність різних учасників. У кожного з них однакова мета - дорожче продати, дешевше купити. Мета єдина, але кожен з них має свій статусом і виконує свої функції.

Отже, найбільші гравці - центральні банківські організації різних держав. Вони не просто впливають на курси валют, а й скуповують і продають валюту на внутрішньому ринку.

Крім того, на них лежить відповідальність за ставку рефінансування. Через це курси валют переживають певні коливання.

Комерційні банківські організації знаходяться на другому місці. Через них проходить найбільша кількість операцій з обміну.

ІФ (інвестиційні фонди) - роблять великий оборот коштів, що впливає на курси різних валют. Їх завдання полягає в отриманні прибутку, яка максимально можлива.

Ще один учасник -брокерські компанії. Завдяки їм угоди проводяться по всій земній кулі. Їхні клієнти займаються торгами через спеціальні програми.

Наступний щабель займають інвестори - фізичні особи. Їх прибуток формується зарахунок різниці, яка склалася між курсами купівлі та продажу валюти. Абсолютно неважливо, в якій черговості відбуваються ці операції.

Принцип роботи

Насправді він нескладний.

Приклад. Щоб придбати валютну пару EUR / USD, трейдеру потрібно заплатити 1,2326 доларів. Після збільшення ціни продати він зможе вже за більш високу ціну. А різниця з угоди залишиться йому. В цьому і полягає весь принцип роботи.

Що таке валютна пара? - запитає читач і буде правий.

Валютна пара - це 2 валюти, перша з яких базова, а друга котируемая. Вони є об'єктів для операцій з купівлі та продажу.

Поєднання валют EUR / USD показує, скільки доларів коштує євро.

Є ще кілька типових валютних пар: USD / JPY (Японська ієна), GBP (фунт Великобританії / USD). Це найбільш затребувані і ліквідні інструменти на ринку.

Можна згадати і екзотичні валютні пари, наприклад: USD / RUB (ліквідність невисока, популярність у зв'язку з цим низька).

Також є і крос-валютні пари, без долара в складі. Наприклад: EUR / GBP (євро / фунт Великобританії).

Що собою представляє аналіз ринку Форекс

Перед тим як починати укладання угод, слід проводити аналіз ринку. У кожного трейдера тут стратегія своя, ми розглянемо основні показники для такого аналізу.

Відомо про трьох типах аналізу:

Якщо трейдер хоче стати успішним і отримувати дохід стабільно, аналізувати стан ринку просто необхідно. Крім того, всі три типи аналізу однаково важливі, нехтувати ними не варто. Давайте розглянемо їх більш детально і почнемо з технічного.

технічний аналіз

Ділиться на ручний і автоматизований .

При ручному аналізуються технічні індикатори та приймається рішення купувати або продавати валютну пару.

При автоматизованому аналізі повністю виключений фактор психології, який нашкодив чималій кількості трейдерів.

При використанні автоматизованого аналізу система вивчає попередні показники коливань цін, щоб визначити подальші цінові коливання.

фундаментальний аналіз

При такому типі аналізується кілька різних факторів: від рівня безробіття, до економічного становища в країні, яка пов'язана з валютною парою.

Тому ті, хто вважає за краще такий вид аналізу, завжди повинні бути в курсі актуальних економічних новин.

інтуїтивний аналіз

Як показує практика, найчастіше такий виду аналізу використовують новачки. Виходить, що вони планують стати багатими тільки за рахунок везіння. Але цей шлях тупиковий.

Частина трейдерів так і не приходить до такого висновку і просто розчаровується в Форекс. Відкриття угод навмання - не найкраща стратегія.

Торгівля на ринку Форекс і її правила

Поговоримо про правила, дотримуючись яких цілком можна стати успішним трейдером. Багато людей, вже достигнувшие певного рівня успіху рекомендують дотримуватися їх, так як ці рекомендації можна назвати універсальними.

Ці правила в деякій мірі можна назвати елементарними. Але вони реально допомагають знайти свій шлях початківцям трейдерам. Звичайно, підхід до справи у кожного свій, але звернути увагу на ці рекомендації все-таки варто.

А зараз загострити увагу на такому понятті, як демо-рахунок. З'ясуємо, що це і для чого він потрібен.

це пробник реального рахунку. Дається він для того, щоб початківець трейдер не ризикував своїми грошима, але при цьому став повноцінним учасником ринку.

Завдяки відкриттю демо-рахунку можна визначитися зі стратегією, проаналізувати всі інструменти, які є для торгівлі.

Мінусами роботи з демо-рахунками в тому, що у трейдера рано чи пізно почне притуплятися почуття ризику. А заробіток, отриманий за рахунок віртуальних грошей, практичне значення має дуже слабке.

З демо-рахунком пов'язано також чимало міфів. Наприклад, з його використанням можна легко навчитися заробляти. Це далеко від реальності. Цей рахунок призначений для того, щоб новачок побачив і зрозумів, що представляє собою технічна сторона торгівлі.

На демо-рахунку можна торгувати, поки не досягнете реальної і постійного прибутку (на протязі від 1 до 3-х місяців).

Скільки можна заробити

На розмір майбутнього заробітку впливає кілька чинників. Бажання отримувати більший прибуток не є пріоритетним, а робота на Форекс нічого спільного не має з роботою на керівника. Навряд чи хтось зможе назвати конкретні цифри заробітку трейдера.

 1. Наявність певного набору особистих якостей, а також психологічний стан. Якщо людина не вміє тримати під контролем свої емоції, великих заробітків він не побачить. Він буде заробляти недовгий час, а потім все одно понесе збитки. Якщо ж він вміє себе контролювати, прораховувати кожен крок - успіх прийде, а разом з ним і хороший заробіток.
 2. Сума депозиту. Трейдери звичайно розмір доходів вимірюють у відсотках від свого депозиту. Хороший показник - близько 15% на місяць. Розчаровані? Але це об'єктивна цифра. Якщо торгівля ведеться обережно і обдумано, відсоток може збільшитися.
 3. Дотримання певної стратегії. Чим стратегія більш продумано, ніж чіткіше її дотримуються, тим кращий результат отримують.
 4. Дотримання правил з управління капіталом. Якщо трейдер досвідчений, він розуміє, що їх потрібно дотримуватися. Тут дві сторони: якщо входити в ринок весь обсяг депозиту, як роблять багато новачків, можна багато заробити, а можна потерпіти повний крах. При такому розкладі - це не робота, а гра в рулетку. А при дотриманні правил прибутки не будуть величезною, але і ризики менші.
 5. Стан ринку. Ринок може бути сонним, практично мертвим. Зазвичай це буває перед серйозними новинами або після того, як вони вийшли. У такі дні краще не відкривати угод, багато заробити не вийде. Далеко не завжди прибуток залежить тільки від трейдера.

Отже, підіб'ємо невеликий підсумок. Якщо трейдер буде ретельно аналізувати ринок, тримати під контролем свої емоції, а також буде дотримуватися ряду вже названих правил, прибуток складе до 30%. Згодом вона збільшиться. Стрибок до 100 і більше відсотків - швидше везіння, ніж закономірність.

брокери Форекс

Навіщо потрібен брокер на Форекс? Вони надають велику кількість корисних трейдеру послуг: можуть надати грошову позику, забезпечують клієнтів інформаційними матеріалами і так далі.

Багато компаній проводять навчання своїх клієнтів, допомагають виводити кошти, надають консультаційні послуги.

У нашій таблиці наведемо інформацію про декілька таких компаніях.

Позитивні і негативні моменти заробітку на Форекс

 • Суму, яку можна заробити, ніхто не обмежує,
 • Перед початком роботи ніхто не буде цікавитися, чи є у вас диплом і володієте ви трьома іноземними мовами,
 • Можливість працювати з будь-якої точки світу, де є інтернет,
 • Графік дозволяє займатися особистими справами, успішно поєднуючи їх з роботою,
 • Начальство відсутня, а колеги не задають дурних питань.
 • Завжди зберігається можливість втрати грошей,
 • Немає можливості закинути все і поїхати: чи не буде заробітку,
 • Важко пояснити оточуючим, чим ви займаєтеся. Багато хто вважає, що Форекс - це чергова афера.

Взагалі, кожен формулює свої переваги і недоліки, ми розповіли тільки про загальні.

Як платити податки з Форекса

Щоб не стати жертвою тяганини, можна поступити наступним чином:

 • Можна відкрити банківський рахунок для торгівлі,
 • Ближче до кінця року звернутися до брокера і запросити звіт по всіх угодах, які були здійснені. Цей звіт з печаткою надсилається поштою рекомендованим листом і пред'являється потім в податковій,
 • Розрахувати суму і сплатити 13% від неї,
 • За місцем реєстрації заповнити і подати декларацію.

Декларувати потрібно будь-який дохід, який громадянин отримує крім основного місця роботи.

висновок

Підводячи підсумки, можна сказати, що час, який може бути витрачено для вивчення ринку Форекс, принесе тільки користь.