Звязаныя матэрыялы

   

Разное

Bluetooth гарнітуру до комп'ютера

Як підключити Bluetooth гарнітуру до комп'ютера – це досить поширений питання в наш час. Адже практично кожен ноутбук оснащений модулем бездротового зв'язку. При цьому люди часто телефонують з близькими, рідними, колегами і так далі в Skype або інших програмах.

Погодьтеся, адже набагато зручніше використовувати бездротову гарнітуру, яка дозволить вам розмовляти з людиною, при цьому ви можете вільно переміщатися по квартирі або будинку і відмінно чути співрозмовника. Дуже часто такі навушники використовуються любителями онлайн-ігор.

Так і просто для перегляду фільмів або прослуховування музики, вам не потрібно сидіти за комп'ютером, а можна вільно пересуватися без обмежень.
Але, так як подібне обладнання в першу чергу створювалося для телефонів, то постає питання, чи можна підключити Bluetooth гарнітуру до комп'ютера? Відповідь проста – можна, за умови, якщо на комп'ютері встановлений модуль Блютуз.

Як підключити Bluetooth навушники до комп'ютера

Підготовка комп'ютера для підключення бездротової гранитуры
У першу чергу варто відзначити, що переважна більшість ноутбуків оснащені адаптерами бездротового зв'язку. Але, цього не можна сказати про стаціонарних комп'ютерах. Тому якщо у вас звичайний ПК, то для початку вам доведеться купити і встановити Блютуз адаптер.

Вони бувають двох типів:Зовнішній – підключається до USB порту.Внутрішній – підключається до слоту PCI.Який з них використовувати вибирати вам. Варто лише сказати, що USB простіше в підключенні.Далі, на ПК і на ноутбуці повинні бути встановлені драйвера. Саме вони дозволяють адаптера працювати правильно і управляють ним.

ЗображенняБез відповідного програмного забезпечення, підключення бездротової Bluetooth гарнітури до комп'ютера просто неможливо. Перевірити драйвера можна в диспетчері пристроїв. Відкрити цей інструмент можна наступним чином. Натисніть одночасно клавіші Пуск+R на клавіатурі. У вікні напишіть devmgmt.msc. Натисніть «Ок».

У вікні, просто знайдіть пункт «Мережеві адаптери» або «Радиомодули Bluetooth». Відкрийте гілку. Якщо ви не можете знайти радиомодули Bluetooth, відкрийте мережеві адаптери. Тут знайдіть пристроїв Bluetooth. Якщо таких немає, але при цьому невизначений обладнання, то потрібна установка драйверів.

ЗображенняПісля установки програмного забезпечення можна переходити до головного питання, як підключити Блютуз гарнітуру до комп'ютера.

Підключення бездротових навушників до ПК

Відразу варто відзначити, що в комплекті до навушників додається інструкція, яка детально описує процес підключення пристрою. Якщо такої інструкції у вас з якихось причин немає, то виконайте наступні дії.

Увімкніть гарнітуру, утримуючи кнопку живлення до тих пір, поки вона не почне мигати червоним і синім кольором (кольори можуть відрізнятися в залежності від моделі). Утримувати потрібно близько 10-15 секунд. Таким чином, включитися режим виявлення і сполучення. Далі, на комп'ютері в системному треї (область у правому нижньому куті робочого столу) знайдіть значок Блютуз.

ЗображенняНатисніть на нього правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть пункт «Додати пристрій».

Комп'ютер автоматично почне пошук доступного обладнання і запропонує вам список. Виберіть з нього пристрій, який потрібно підключити (як правило, назва включає модель навушників). Виділіть обладнання і натисніть «Далі».

ЗображенняЗображенняПісля цього вам потрібно буде ввести PIN-код. Просто введіть 0000 і натисніть «Ок». На цьому процес завершено. Але, що робити, якщо Блютуз гарнітура не підключається до комп'ютера? Все просто. В першу чергу слід перевірити драйвера. Рекомендується встановлювати їх з диска, який був у комплекті з ноутбуком або адаптерів.

ЗображенняТакож в деяких випадках потрібна установка драйвера на підключаються навушники. Зазвичай, встановлюється автоматично з бази даних Windows, але іноді можуть виникати помилки. Для їх усунення можна встановити Windows Media Center.
Також перевірте інструкцію, так як ви могли ввести неправильний PIN-код. Можливо, що це не «0000», а, приміром, «1111». Спробуйте перезавантажити комп'ютер, знову вимкнути і включити гарнітуру в режимі сполучення і ще раз спробувати підключити його до ПК.