Звязаныя матэрыялы

   

Разное

Купить гироскутеры

Електромобіль для дитини: які бувають і що врахувати при покупці

Якими вони бувають?

ЗображенняЩо стосується ваги дитини, то тут не завжди потрібно орієнтуватися на вік. Адже бувають однорічні богатирі і худенькі шестирічки. Вага, який може витримувати електромобіль, краще уточнювати у документації.

Если вас интересует купить гироскутеры, стоит заглянуть на этот сайт girostore.in.ua вы сможете купить гироскутеры отличного качества и по доступной цене.

Він може коливатися від 20 до 60 кг. Великі машини також часто розраховані на перевезення двох пасажирів».
По потужності акумулятора і часу його безперервної роботи (перша цифра вказує на потужність мотора, друга — на ємність акумулятора):
6V і 4Ah;
6V і 7Ah;
6V і 8Ah;
6V і 10Ah;
6V і 12Ah;
12V і 7Ah;
12V і 8Ah;
12V і 10Ah;
12V і 12Ah;
24V і 12Ah;
24V і 15Ah.
Зустрічаються також особливо потужні електромобілі з напругою на акумуляторі 36V. Вони можуть набирати швидкість до 20 км/год і підійдуть дітям старше.
Машинки, що працюють від акумулятора, мають задній привід, причому провідним може бути як одне, так і два колеса. Зазвичай електромобілі пристосовані їздити по рівній поверхні.

А ось більш потужні легковика та квадроцикли, які мають надійний мотор і великі широкі гумові колеса, можуть долати пісок, дрібний гравій, не заплутаються в траві і «візьмуть» невеликі підйоми. Такі перешкоди не злякають, приміром, Gaucho Grand і Polaris Sportsman (Peg-Perego, Італія), Tornado від TCV (Тайвань).

Хто їх придумує?

Дитячі електромобілі виробляють дуже багато світові іграшкові бренди.
Електромобілі для маленьких водіїв виробляють і великі автомобільні компанії. Ціни на такі моделі в середньому на 25% вище, ніж на аналогічні, вироблені «іграшковими» брендами. Зате і виглядають вони набагато солідніше — ніяких яскравих кольорів, аскетичний дизайн і схожість з дорослими «аналогами».

Вибір для самих маленьких

Купуючи транспорт для малюка від 1 року, слід враховувати наступні важливі моме
Зовнішній вид електромобіля. Майбутній господар або господиня можуть визначитися, яка модель їм більше до душі: місткий джип, надійний і прохідний квадроцикл або елегантна імітація дорослої машини, як у тата або мами. Компанія Toys Toys, наприклад, виробляє іграшкові копії машин BMW, Ferrari, Audi, Mini Соорег.

Щоб електромобіль служив довго

ЗображенняТруднощі вибору позаду, і тепер у малюка є свій власний транспорт. Як зробити так, щоб він довго радував свого господаря?
Акумулятор слід регулярно заряджати. При цьому для нього шкідлива як повна розрядка, так і зарядка, що перевищує необхідний час.
Не перевищуйте допустиму навантаження на електромобіль.
Уникайте механічних пошкоджень машини: ударів, падінь, переворотів.

Тримайте транспорт в чистоті.

Електромобіль не можна тримати на сонці. Також шкідливо для нього і занурення у воду.

Транспорт малюка повинен зберігатися виключно в закритому приміщенні. На вулиці його залишати не можна.
Дотримуйтеся вікових характеристик, зазначених в інструкції. Не купуйте малюкові машинку, відповідну тільки старшим дітям, — це небезпечно.