Звязаныя матэрыялы

   

Разное

Лендинг пейдж алматы

Медичні послуги - досить специфічний продукт. Останнім часом ринок приватних, платних медичних послуг розвивається дуже активно. У більшості випадків приватні медичні установи мають сучасними технологіями і обладнанням ніж державні установи і можуть надати клієнту більш якісний сервіс. Зростання добробуту населення, розвиток нових медичних технологій забезпечують цьому ринку надійне і впевнене майбутнє.

Если вас интересует лендинг пейдж Алматы, стоит заглянуть на этот сайт https://webmate.kz/landing-page вы найдете лендинги в Алмате отличного качества и по доступной цене.

Але специфічний ринок вимагає і специфічних підходів до маркетингу послуг.

2. Необов'язковість послуг. Ще одна особливість формування попиту на платні медичні послуги полягає в тому, що, як правило, отримання цих послуг не є чимось обов'язковим в життя клієнтів. У більшості випадків платні медичні послуги або дублюють послуги безкоштовних медичних установ, або вирішують проблеми не є життєво важливими для клієнтів - тобто, наприклад, лазерна корекція зору. Можна зробити операцію і ходити без лінз і окулярів, але можна і не робити, на здоров'я клієнта це в негативну сторону не відіб'ється. Звідси випливає важливий висновок - необхідна не тільки раціональна, але навіть більшою мірою емоційна мотивація клієнта до покупки послуги. Це те, про що часто забувають в маркетингу медичних послуг. Необхідно продавати не послугу, і навіть не результат цієї послуги, необхідно продавати клієнту його життя в новій якості, без існуючих звичних проблем. Створення позитивної емоційної мотивації до покупки послуги - одна з першочергових задач маркетингу медичних послуг.

Використання іміджевих інструментів дозволить емоційно мотивувати клієнта на отримання послуг, створить образ серйозної і професійної клініки, якій можна довіряти і не стане перевантажувати його мозок специфічними подробицями.

Експертна бізнес. Ще один специфічний момент просування медичних послуг пов'язаний з тим, що бізнес в сфері медицини носить експертний характер. Як в будь-якому іншому експертній бізнесі для нього важливі і доречні інструменти Public Relations. PR допоможе сформувати довіру до клініки і її лікарям, налагодити зв'язки з аудиторіями, що можуть виступати в якості посередників (наприклад, лікарі суміжних напрямів, лікарі державних медустанов і.т.п.). Тут доречні різні варіанти: наприклад, співпраця з друкованими виданнями в ролі експерта з відповідей на питання читачів на медичні теми, експертні матеріали в ЗМІ, участь і організація галузевих і корпоративних заходів (наприклад, закриті заходи для фахівців, які можуть виступати в якості потенційних посередників) , дні відкритих дверей для зацікавлених клієнтів і т.д. Головне тут - відкритість для зовнішніх комунікацій, готовність до співпраці з різними інститутами і установами, активна взаємодія зі ЗМІ. Позиціонуючи себе в якості експертів в професійному середовищі, ЛПУ отримає популярність і статус у можливих посередників. Позиціонуючи себе в якості експертів на зовнішні аудиторії - безкоштовні або дешевші згадки в ЗМІ, і зможете простимулювати ефект «сарафанного радіо».

Головне при просуванні платних медичних послуг пам'ятати і усвідомлювати що, незалежно від маркетингових бюджетів, якісна, добре продумана і послідовна комунікаційна стратегія здатна дати хороший ефект навіть при невеликих витратах.