Звязаныя матэрыялы

   

Разное

Арматура купить

Арматура підтримуюча Затискачі підтримуючи типу ПГ. Затискачі підтримуючи типу ПГН Затискачі підтримуючи типу ПГН Затискачі підтримуючи для двох проводів в фазі типу 2ПГН. Затискачі підтримуючи для трьох проводів в фазі типу 3ПГН. Затискачі підтримуючи для чотирьох проводів в фазі типу 4ПГН.

Арматура

Если вас интересует арматура, стоит заглянуть на этот сайт nurtaugroup.kz вы найдете арматуру отличного качества и по доступной цене.

Затискачі підтримуючи для п'яти проводів в фазі типу 5ПГН. Затискачі підтримуючи для шести проводів в фазі типу 6ПГН. Затискачі підтримуючи для восьми проводів в фазі типу 8ПГН. Затискачі підтримуючи для відкритих розподільчих пристроїв 2ПГН-5-1 і 3П ГН-5-1. Затискачі підтримуючи для районів частих ожеледицю і районів з підвищеними навантаженнями. Затискачі підтримуючи для трьох проводів АС500 / 336, ГОСТ 13276-79.

Затискачі підтримуючи для порожніх алюмінієвих проводів Затискачі підтримуючи типу ПГУ для кріплення на проміжно-кутових опорах. затискачі підтримуючи типу ПГУ для кріплення на проміжно-кутових опорах. затискачі підтримують глухі типу 5ПГУ2 багатороликових підвіси типів П4Р, П6Р багатороликових підвіси нібито 2П6Р багатороликових підвіси нібито 3П6Р багатороликових підвіси нібито 4П6Р Мног ороліковие підвіси типу 5П6Р Затискачі опорні типу 2АА, 3АА Розпірки спеціальні для обведення шлейфів типів РС, 3РС

Розпірки для комплектації натяжних ізолюючих підвісок типів РС, 2РС Розпірки для комплектації натяжних ізолюючих підвісок типів 3РС, 4РС Розпірки для комплектації натяжних ізолюючих підвісок типу 5РС Розпірки для комплектації натяжних ізолюючих підвісок типу 6РС, 8РС Розпірки спеціальні для кріплення поздовжнього екрану "

Вас також можуть зацікавіти

Затискачі підтримують ПГ, ПГН, 2ПГН, 3ПГН, 4ПГН, 6ПГН, 8ПГН, ПГУ Опорні затискачі АА, 2АА, 3АА Розпірки спеціальні РС, 3РС, 4РС

Арматура підтримуюча для ЛЕП, СИП Підтримуюча арматура - це лінійна арматура, призначена для кріплення проводів грозозахисних тросів до підвісок ізоляторів, а також для кріплення грозозащ

Увага! 
Інформація по Арматура підтримуюча надана компанією-постачальником ТЕХРЕСУРС, ТОВ. Для того, щоб отримати додаткову інформацію, дізнатися актуальну ціну або умови постаки, натисніть посилання «Надіслати повідомлення».