Звязаныя матэрыялы

   

Разное

Контрактная система в сфере закупок товаров

Навчальні програми нашого центру:

Бухгалтерські курси в Санкт-Петербурзі - курси для початківців і професійних бухгалтерів. Весь спектр підготовки бухгалтерів - курси 1с, курси спрощенки, підготовка і атестація професійних бухгалтерів. Серйозна наукова основа програм навчання. Викладачі мають солідним досвідом роботи в сфері бухгалтерського обліку та фінансів.

Если вас интересует курс повышения квалификации, стоит заглянуть на этот сайт https://inkontech.ru вы найдете курс повышения квалификации отличного качества и по доступной цене.

ЗображенняМабуть, самий великий розділ - комп'ютерні курси в Санкт-Петербурзі. Можна виділити кілька напрямків - курси програмування, курси дизайну і верстки, курси для початківців і так далі. Залежно від Вашої мети та рівня володіння комп'ютером Ви можете підібрати собі програму або комплекс програм комп'ютерного навчання.

Ретельно розроблені програми навчання менеджменту в різних галузях бізнесу. Курси менеджменту в Санкт-Петербурзі за найпопулярнішим напрямками - менеджер продажів, менеджер по персоналу, PR-менеджер і багато іншого. В даному розділі Ви знайдете програми і докладні описи курсів менеджменту, що допоможе Вам визначитися з вибором і вільно рухатися вперед, до досягнення мети!

Курси в даному розділі призначені для підвищення кваліфікації бухгалтерів і фінансових менеджерів. Курси МСФЗ в Санкт-Петербурзі - це вірний шлях до кар'єрного росту в компанії, яка є іноземною або щільно співпрацює з іноземними партнерами. Також в розділі: курси валютного касира і курси фінансового менеджменту в Санкт-Петербурзі.

Ваша мета - професійна діяльність у сфері краси і здоров'я? Викладачі центру демонструють справжній майстер-клас! Отримуючи необхідні знання та тренуючись в професійних навичках, Ви отримаєте кваліфікацію і впевненість в собі. Пропонуємо Вам курси перукаря, курси косметолога, манікюру та дизайну нігтів в Санкт-Петербурзі! Крім того - з багатьох спеціальностей у нас проводяться курси підвищення кваліфікації (наприклад, підвищення кваліфікації перукаря, візажиста і т.д.).

Курси дизайну в Санкт-Петербурзі-

Це блискуче реалізовані дизайнери в якості викладачів і цікавий творчий процес під час занять. Дизайнер, який підготував не один великий проект у своїй професійній діяльності, може дати слухачам набагато більше, ніж просто знання - він може поділитися досвідом і пояснити будь-які тонкощі дизайнерської майстерності на прикладах.

Дуже багато професій вимагають знання англійської мови. Також, для вступу до ВНЗ часто необхідна окрема підготовка з англійської мови. Словом, курси англійської мови в Санкт-Петербурзі затребувані в самих різних цілях. А об'єднує наших слухачів бажання підвищити рівень володіння мовою, яке вони з успіхом реалізують в процесі навчання. Спробуйте самі!

Ви в школі вивчали німецьку? Або навпаки, Вам потрібно вивчити його з нуля? Наші слухачі приходять на курси німецької в Санкт-Петербурзі з найрізноманітніших причин. Кому-то німецький необхідний для роботи. Хтось планує вчитися і активно використовувати німецьку мову. Санкт-Петербург - велике місто, і тут робота, пов'язана з іноземними мовами, досить популярна. А Ви вже вибрали свій курс німецької мови в СПб?

Футболка з зображенням Ейфелевої вежі, брелоки, чудові спогади - все це Ви привезли з подорожі до Франції. А може, Ви повернулися з бажанням вивчати елегантний мову, якою розмовляють у французьких кафе, на подіумах, на фестивалях кіномистецтва? Або Ви плануєте вступати на навчання в Сорбонну. У будь-якому випадку, курси французької мови в Санкт-Петербурзі - для Вас! Вибирайте відповідний рівень навчання і приходьте в наш центр!

іноземні мови

ЗображенняЦікавий і красиву мову. А головне - потрібний! Адже, якщо Ви читаєте цей огляд, значить, Вас з якоїсь причини цікавлять курси італійської мови в Санкт-Петербурзі. З представлених в розділі програм навчання Ви можете обрати потрібний Вам рівень. Вивчення такого живого і емоційного мови, як італійська, - це просто задоволення!

Чудово, що в нашому місті можна вивчати найрізноманітніші іноземні мови. Ще краще, що іспанська мова можна вивчати з носіями! Курси іспанської мови в Санкт-Петербурзі на будь-якому з рівнів навчання - справжнє задоволення! Навчальний процес проходить непомітно і позитивно, а головне - ефективно!

Тут представлені курси, які будуть корисні спрямованим до кар'єрного росту людям. Крім тренування чисто ділових якостей, існують також тренінги психологічного характеру. До відмінним професійним якостям часом просто необхідно додати ясну постановку цілей і впевненість в собі. Запрошуємо на тренінги в Санкт-Петербурзі!

Спортивні тренування і здоровий спосіб життя - це ще не все для сучасної красуні. Виглядати щодня доглянуто і блискуче представляє собою окреме мистецтво, яке Ви можете розвивати і вдосконалювати на курсах краси в Санкт-Петербурзі. Гімнастика для обличчя і стильна зачіска кожен день, тонко підібраний макіяж і впевненість в собі - це набір справжньою леді.

У рубриці "Мистецтво" Вас чекає огляд курсів, які спрямовані на розвиток кругозору та розуміння світових шедеврів мистецтва. Ви не тільки відкриєте для себе нове значення прекрасних творів, а й зможете спробувати свої сили у суспільстві глибокими і точними судженнями. Окремий інтерес представляють курси фотографів в Санкт-Петербурзі, які незмінно викладаються провідними фотографами міста.

"Який приємний чоловік.", - часом думаєте Ви після ділових переговорів або просто спілкування з ким-то. Складна наука викликати прихильність до себе людей і вміло вести бесіду, досягати професійних цілей за допомогою правильної поведінки доступна для вивчення! Ми проводимо тренінги, які спрямовані на розвиток навичок спілкування в світських і ділових колах.

Курси робітничих професій

Всьому свій час - активний відпочинок змінюється домашніми справами, а зміна діяльності завжди корисна. Для тих, хто хотів би створювати красиві речі і предмети інтер'єру своїми руками - курси рукоділля в Санкт-Петербурзі. Hand-made, або зроблені своїми руками речі часто виходять настільки оригінальними і стильними, що подібності їм не знайти ні в одному магазині.

У рубрику "Атмосфера" входить набір курсів, які призначені для гармонізації життєвого простору навколо Вас. Наприклад, курси фен шуй дадуть Вам необхідні навички по дизайну інтер'єру квартири і створення атмосфери гармонії у Вашій оселі. Курси фітодизайну - це можливість оточити себе такими приємними елементами інтер'єру, як живі рослини.

Пропонуємо Вам дізнатися про кращих світових традиціях відпочинку і пізнанні себе! Вам до душі японська кухня? Вам будуть цікаві уроки приготування суші, а може бути, і інші кулінарні традиції. Сперечаєтеся з кращим другом про те, як правильно паритися? Курси банного справи відкриють Вам всі секрети справжньої російської лазні. Інші традиції не менш цікаві! Спробуйте, і Ви здивуєтеся, як багато хорошого придумали наші предки!

Курси робітничих професій допоможуть отримати одну з найбільш затребуваних спеціальностей: сантехнік, електромонтер, бармен-офіціант, будівельник. На заняттях Ви зможете отримати теоретичні знання та вдосконалити практичні навички. Після закінчення навчання на курсах робітничих професій Ви зможете відразу приступити до професійної діяльності.