Звязаныя матэрыялы

   

Аборт

ЗображенняЩе кілька десятків років тому, коли технології в області медицини не були настільки просунуті, і побачити дитини до її народження було неможливим, аборти були під великим забороною.

Если вы хотите узнать побольше информации про аборт на поздней стадии, загляните на этот сайт dail.com.ua здесь вы сможете получить ответы про аборт на поздней стадии от профессионалов.

А жінки і лікарі, які йшли на цей крок, ризикували всім. Тоді люди виправдовували свої дії тим, що зародок не є людиною, це лише скупчення клітин, які поки ще в стадії формування.

Сьогодні на першому УЗД, яке зазвичай проводиться на 9 - 12 тижні вагітності, можна побачити дитинку з ручками та ніжками. А його серце починає битися набагато раніше, на 5-му тижні.

Жінка, як правило, думає, чи можна робити аборт, на 8 або 9 тижні вагітності, і погодившись на цю процедуру, вона «вбиває» живу душу, з уже б'ється серцем і сформованими багатьма життєво важливими органами.
Навіть якщо дитина зачатий від небажаного чоловіки, варто розуміти, що аборт - рішення неприродне.

Воно впливає на все життя, і, по суті, є набагато більш важким, ніж тимчасова досада про «непотрібність» плода.Перейматися небажання цієї дитини ви будете недовго. Новий людина, яка у вас всередині, може стати дуже вагомим для цієї Всесвіту і найціннішим явищем у вашому житті.

Наслідки, з якими доведеться жити все життя
Практично всі жінки, які одного разу пішли на цей крок, будуть пам'ятати його все життя, випробовуючи постійні докори сумління.Почуття провини будуть переслідувати їх до кінця життя, як би вони не намагалися від нього позбавитися.Самі лікарі стверджують, що після абортів здоров'я жінки дуже сильно погіршується.

Настає гормональний збій в організмі, що може призвести як до гінекологічних проблем, так і до більш серйозних захворювань, таких як, міома, кіста, рак грудей, цукровий діабет, збільшення щитовидної залози і поява зоба.Лікарі попереджають про те, що після аборту наступна вагітність може не наступити.

І який би бажаною вона не була, початкову відмову від дитини може зовсім позбавити вас права стати матір'ю.Наслідки аборту також дуже часто негативно впливають на здоров'я майбутніх дітей. У дівчаток можуть спостерігатися гормональні збої в період дозрівання.

Також це служить причиною безпліддя і виникнення пухлинних захворювань наступного потомства.Після пролиття невинної крові обов'язково прийде розплата. На жаль, дуже часто від гріхів батьків страждають їхні діти, або сім'ї зовсім розпадаються.Велика частина позаматкових вагітностей, а саме 90 - 95% - це наслідок абортування.

Чи можна робити аборт, знаючи про всі ці наслідки? Якщо заповідь «Не убий» для нас є важливою, то чому ж ми самі усвідомлено йдемо на вбивство своїх дітей? Чому правіше цієї невинної душі ставимо навчання, кар'єру, ненадійного партнера?

Навіть якщо це незапланована вагітність, все одно це частинка нас самих, це маленьке диво, яке здатне перевернути наш внутрішній світ. Жінка, що пережила вагітність і випробувала радість материнства, знає, наскільки цінні ті моменти, коли вперше береш крихітку на руки, коли він росте на твоїх очах і радує своєю щирою посмішкою.

Чи можна робити аборт, якщо багато бездітні сім'ї все життя мріють про такий подарунок. А адже можливо саме ця дитина, від якого хоче відмовитися жінка, в майбутньому стане справжнім генієм. Так невже ми вправі вирішувати, жити йому чи померти ?