Звязаныя матэрыялы

   

Епілятори: краса без жертв.

ЗображенняЖіноча краса часто асоціюється з доглянутістю. Це одна з головних особливостей привабливості і жіночності. І дійсно, варто, мабуть, внести поправку в вираз: доглянутість вимагає жертв! Зрозуміло, це простіше, доступніше і зрозуміліше.

Если вас интересуют эпиляторы, стоит заглянуть на этот сайт www.5ok.com.ua вы найдете эпиляторы 5ОК отличного качества и по доступной цене.

Тому що складно уявити, на які жертви йде дівчина, якщо мова йде про макіяж, пілінгу або будь-яких інших косметичних процедурах. Але, якщо рухатися за списком догляду за тілом, то рано чи пізно ми дійдемо до пункту «Видалення небажаних волосся». І ось тут кожна жінка сумно зітхне і зрозуміє, про які жертви йде мова.

ЗображенняЕпіляція – це спосіб видалення небажаного волосся, при якому волоски вириваються разом з цибулиною, надовго залишаючи шкіру гладкою і з часом зменшуючи кількість активних фолікулів. Сучасні дівчата все частіше вибирають цей спосіб, як альтернативу класичному гоління.

Адже у ньому є ряд незаперечних переваг. По суті, епіляція – це виривання волосся будь-яким способом: будь то пінцет, віск, шугарінг або ж інший спосіб. Однак найбільш швидким, ефективним і доступним способом вважається використання сучасних епіляторів, їм і присвячена дана стаття.

Епілятор – зручний і швидкий спосіб позбутися від волосся


ЗображенняЦей прилад володіє рядом функцій і створений не тільки для видалення небажаного волосся, але і для того, щоб мінімізувати больові відчуття. Не дивно, що при слові епіляція, багато дівчат здригнуться і зобразять страдницьку гримасу.

Адже виривання кожного волоска супроводжується невідворотними больовими відчуттями, але тут піднімається виключно питання природи людського тіла. І все ж сучасні компанії постійно займаються розробкою новітніх моделей, основна мета яких – зробити процес епіляції найменш болючим. Давайте детальніше зупинимося на найбільш поширені види епіляторів.

Типи і види епіляторів

Основним класифікатором є спосіб видалення волосся. Залежно від способу епілятори діляться на дискові і пинцетные.

Дискові епілятори мають кілька десятків дисків (в залежності від моделі), які розташовані під кутом один одному. При обертанні дисків, вони затискають волосинки біля кореня і виривають їх.

Завдяки високій швидкості обертання дисків видаляється велика кількість волосинок в секунду. Дискові епілятори поширені більше ніж альтернативні моделі, однак їх ефективність знаходиться приблизно на тому ж високому рівні, що і в пинцетных пристроях, але больові відчуття трохи нижче і коротше.

ЗображенняПинцетные епілятори – це прилади, які видаляють волосинки за типом дії звичайного пінцета, але тільки менш болісно і з більшою швидкістю, що підвищує комфорт процесу. Суть технології полягає у великій кількості петель на поворотній головці епілятора.

Волосинки буквально заплутуються в петлях і тим самим фіксуються і висмикується. Як вже сказано раніше, обидва варіанти епіляторів володіють приблизно однаковою ефективністю, тому вибір ґрунтується на новизні моделі, типі шкіри і особистої схильності до одного або іншого виду пристрою.

Моделі та додаткові насадки

Провідні світові виробники постійно вдосконалюють свої пристрої, і, як вже було сказано, основною метою є максимальне знеболювання при епіляції. Серед безлічі способів і засобів Ви обов'язково зможете знайти найбільш підходящу модель епілятора. Давайте ж поки розберемо останні інновації по зниженню больових відчуттів при епіляції.

ЗображенняМасажні насадки – це спеціальне доповнення до обертовим валикам, які відразу після видалення волосини масажують оброблюваний ділянку шкіри. За рахунок м'яких і пружних пальчиком на валику, а також завдяки вібрації, знижується біль на обробленій ділянці шкіри, і трохи заспокоюються нервові закінчення. Масаж і вібрація також на деякий час притупляють чутливість нервових закінчень, що істотно підвищує комфорт.

Охолоджуючі насадки – доповнення до основного валику епілятора, яке використовує холод як основну анестезію при епіляції. До пристрою кріпиться спеціальна лопаточка яка наносить на шкіру заздалегідь охолоджену рідину.

Ця лопаточка слід відразу ж за основним валиком. Рідина в резервуарі міститься в морозильну камеру і після замерзання кріпиться до эпилятору, знижуючи больовий ефект цього процесу.

Насадки, що розтягують шкіру, також є ефективним додаток до эпилятору. При розтягуванні шкіри трохи притискаються нервові закінчення, отже, знижується больовий ефект. Також розтягування дає куди більше простору для основного валика, тому небажане волосся видаляються ефективніше.

Розтягувати шкіру можна елементарно рукою, якщо Ваш пристрій не включає в себе цю функцію.Бриючі насадки створені для найбільш чутливих зон. Вони фактично повністю відтворюють дії електробритви, не вириваючи волоски, а акуратно зрізуючи їх.

Зрозуміло, цей процес є абсолютно безболісним, тому він призначений для особливо делікатних і чутливих зон: пахви, зона бікіні. Але, як нескладно зрозуміти, така насадка виключає основний ефект епіляції – тривалу гладкість шкіри. Ця насадка просто збриває волоски, а значить, вимагає більш частих повторів процедур, ніж при епіляції.

Відмінності моделей епіляторів

ЗображенняЦі пристрої можуть відрізнятися ще за кількома параметрами. Основні з них: кількість швидкостей і тип епіляції. Сучасні моделі в основному оснащені двома швидкостями, що дозволяє видаляти різні за жорсткості і довжини волоски. Завдяки наявності двох швидкостей Ви зможете уникнути зайвих больових відчуттів в залежності від стадії відростання волосків.

Тип епіляції передбачає собою суху або вологу шкіру. Сучасні епілятори можуть бути як для сухої, так і для комбінованої епіляції. Найчастіше епіляція вологої шкіри менш болюча, а після неї набагато легше уникнути сильного подразнення.

Хедлайнери індустрії

Найбільш яскравим і сучасним виробником варто назвати відразу кілька компаній, які постійно поповнюють свій асортимент новинками та інноваційними технологіями. Їх список включає в себе відомі європейські марки:

Широкий асортимент моделей має всі, або точно більшість описаних вище функцій. Підбір найбільш підходящої моделі Ви зможете засновувати на знанні властивостей епіляторів, а також виходячи з власних уподобань. Залишайтеся завжди красивою і доглянутою, а «жертви в ім'я краси» нехай будуть тільки незначними!