Звязаныя матэрыялы

   

Вишивальна машина для дому

ЗображенняВишивальні машини - це найскладніша і "загадкова" швейна техніка. Навіть знаючи пристрій і принцип роботи вишивальної машини, все одно дивуєшся її чергового "шедевру". Сучасні швейно-вишивальні машини і спеціальне програми комп'ютерного управління (дизайни), нитки і матеріали дозволяють здійснювати справжні "дива" вишивки.

Програми, що керують процесами роботи вишивальної машини, дозволяють вишивати як в традиційній техніці (гладь або хрестик), так і виконувати складні види вишивки, використовують таку оригінальну техніку вишивання як квилтинга і печворк.

За допомогою комп'ютерних програм, керуючих процесом вишивання, можна навіть перенести на тканину власну фотографію, не кажучи вже про мережива рішельє або аплікації.

Де придбати нитки в'язальні, вишивальні

Если вы хотите купить Нитки вязальные, вышивальные, загляните на этот сайт http://www.ua.all.biz здесь вы сможете подобрать вязальные и вышивальные нитки по выгодным ценам.

1. Тканина для вишивки натягується у п'яльцях

Зображення

П'яльця для вишивальної машини

Також як і для ручної вишивки, вишивальна машина використовують п'яльця, в яких натягується тканина. Натягнута тканина в рамці пересувається на один стібок, а голка робить проколи, формуючи стібок. Управління цими процесами здійснюється комп'ютерною програмою, згідно із заданим малюнком або візерунком, зображення якого можна бачити на дисплеї машинки.

Перш ніж приступити до вишивання на машині і натиснути кнопку "Старт", необхідно завантажити необхідний малюнок (дизайн) у вигляді електронного файлу у комп'ютерну програму машини. Після цього, потрібно підібрати відповідний розмір п'яльці, натягнути тканину і заправити потрібних кольорів нитки в машику. І тільки після цього можна виконувати вишивку.

Сам процес не вимагає втручання людини, оператор лише спостерігає і чекає закінчення роботи вишивальної машини. Правда, якщо малюнок містить багато квітів, то машина зупиниться автоматично і запропонувати змінити колір нитки. У цей момент можна обрізати зайві протягування ниток. Утім, існують вишивальні машини, які самі обрізають такі протяжки і можна про це не турбуватися.

Після закінчення вишивання можна зняти п'яльця і відпрасувати готову роботу.

Чим більше процесів вишивальної машини автоматизовано, тим вище її ціна. Враховуйте це, якщо ви вирішили купити недорогу вишивальну машинку.

Перш ніж купити вишивальну машину уточніть розмір вишивки

Зображення

Розмір дизайну для вишивальної машини

Вибираючи побутову вишивальну машину, зверніть увагу на максимальний розмір вышиваемого малюнка. Розмір вишивки, виконуваної без перестановки п'ялець, визначається величиною ходу каретки. При цьому ширина вишивки обмежується довжиною платформи машини (вильоту рукава).
Багато вишивальні машини, щоб збільшити розмір вишивки, використовують переставні п'яльця. Тобто, процес вишивки відбувається в два етапи. Спочатку вишивається одна половина дизайну, потім п'яльця закріплюються за друге кріплення, і вишивається друга половина. Дизайн для таких п'ялець повинен бути попередньо підготовлений. Малюнок потрібно розділити на дві частини в спеціальній програмі.

Перш ніж купити вишивальну машинку знайдіть в інструкції розділ, де вказано максимальний розмір вишивки без перестановки п'ялець і максимальний розмір переставних п'ялець.

Як вигідно купити волокна, пряжу, нитки текстильні

Если вас интересует Волокна, пряжа, нити текстильные, стоит заглянуть на этот сайт http://www.ua.all.biz вы найдете волокна, пряжу, нити текстильные отличного качества и по доступной цене.

Сумісність різних дизайнів вишивальних машин

Зображення

Дизайни вишивальних машин

Таке модне коротке слово як дизайн в'язального машинки можна трактувати як завгодно. Це і зовнішній вигляд вишивальної машини, і малюнок який вона вишиває на тканини і флешку, в якій є набір візерунків для вишивки. В нашому контексті це означає флешка. Флешка містить певні візерунки і малюнки для вишивання ні даної моделі вишивальної машини. З неї і "накачують" візерунок і розмір самого малюнка в комп'ютерну програму.

Вибрати вишивальну машину складно. Коштує він чималих грошей, і потрібно врахувати багато параметрів. Один з таких параметрів - сумісність дизайнів різних брендів вишивальних машин: Brother, Janome, Bernina, Husqvarna та інших. Уточніть, чи зможе машина використовувати дизайни інших виробників, помістяться ці дизайни в робочій області п'яльці вашої вишивальної машини і т. д. Наприклад, в п'яльця вишивальної машини Bernina овальної форми (255 x 145 мм) помістяться дизайни фірми Janome для прямокутних п'ялець (200 x 140 мм). Але не поміститься більшість дизайнів Husqvarna для п'ялець (240 x 150 мм), оскільки зрізані кути овальних п'ялець будуть заважати.

Якщо ви плануєте вишивати багато і великі розміри малюнків, то краще купити промислову професійну вишивальну машину. Природно, ціна у неї набагато вище побутової машинки, але зате і продуктивність значно вище. Для невеликих розмірів вишивки на одязі відмінно підійде побутова машинка, навіть з невеликим розміром п'ялець.

Закріплення п'ялець в двох точках покращує якість вишивки

Вибираючи вишивальну машину, потрібно врахувати ще одну особливість, що впливає на якість вишивки - надійність кріплення п'ялець. П'яльця у більшості побутових вишивальних машин кріпляться за одну із сторін. Закріплення п'ялець в двох точках (за протилежні сторони) значно покращує якість вишивки. Але таке кріплення зустрічається лише у професійних та промислових вишивальних машин Janome MB-4 і Brother PR-620.

Якщо ви збираєтеся вишивати великі і складні картини або збирати вишиті полотна з окремих елементів, слід також звернути особливу увагу на надійність кріплення п'ялець. Наскільки надійно утримується натягнутий матеріал у п'яльцях, щоб під час вишивання стібки не стягували тканина. Наскільки рівномірно натягується тканина в круглих п'яльцях. Бажано, щоб кути пальців мали округлені форми.

Чим більше розмір монітора, тим дорожче вишивальна машина

Зображення

Монітор вишивальних машин

У найпростіших моделях вишивальних машин, на чорно-білому дисплеї показується лише номер вышиваемого кольору, кількість стібків. У більш складних вишивальних машинах на невеликому кольоровому екрані вже зображується весь візерунок або малюнок. Найдорожчі машини оснащені великими кольоровими сенсорними моніторами високого дозволу, на яких вишивка зображується в натуральну величину.

Якщо ви плануєте вишивати картини, поєднуючи кілька дизайнів, то вибирайте вишивальну машину з великим монітором і хорошим процесором. Вбудований комп'ютер - це "мозок" вишивальної роботи. Він підкаже, яку голку, нитки і стабілізатори слід використовувати для виконання якісної вишивки на обраної тканини. В пам'яті машини може зберігатися керівництво по експлуатації та відеоролики, що пояснюють основні операції та багато іншого. Наявність гарного великого монітора, також як і потужного комп'ютерного забезпечення, збільшує ціну вишивальної машинки, зате це в рази збільшує її можливості. Вирішуйте самі, яку вам купити вишивальну машину.